Instalacje przesyłu i dozowania medium

Poza samymi zbiornikami wraz z oprzyrządowaniem wykonujemy montaż instalacji napełniającej zbiorniki i dozującej od zbiorników na linię technologiczną. W zależności od specyfiki projektu wśród elementów realizowanych instalacji przesyłu i dozowania substancji należy wymienić m.in. dwuścienne rurociągi chemoodporne z  tworzywa, pompy chemoodporne transferowe i rozładunkowe, zawory manualne, automatyczne oraz odpowietrzające i napowietrzające, szafy AKiP.

Przykładowe realizacje

Instalacja gospodarowania ściekami laboratoryjnymi i niskoaktywnymi

W ramach inwestycji wykonano nowe instalacje gospodarowania ściekami: instalację ścieków laboratoryjnych (instalacja zielona) oraz ścieków niskoaktywnych (instalacja czerwona), które zostały wykonane z rur i kształtek z tworzywa sztucznego – polietylenu PE100. Instalacje są przewidziane do przesyłania czynnika roboczego jakim są ścieki laboratoryjne / niskoaktywne o maksymalnej temperaturze 30°C i maksymalnym ciśnieniu 5 bar. Każda z instalacji została podzielona na odcinek grawitacyjny napełniania zbiorników, odcinek ssawny dla pomp i odcinek tłoczny dla pomp.

Przykładowe realizacje

Zautomatyzowana linia przesyłu i dozowania substancji do i ze zbiorników pośrednich

Poznaj inwestycję, w której transfer i dozowanie medium na nowej linii zostały w pełni zautomatyzowane. Sterowanie wpłynie nie tylko na wydajny i sprawny przebieg procesu, ale także pozwoli zapewnić bezpieczne i komfortowe warunki pracy dla personelu.

Przykładowe realizacje

Kompletne instalacje od rozładunku po dozowanie medium

Zaprojektowana instalacja dla czynnika roboczego z domieszką żywicy została wykonana z rur PEHD PE100. Jej przeznaczeniem jest przesył medium od miejsca wpięcia węża tankowania z cysterny do zbiornika magazynowego oraz do zbiornika technologicznego. Każda z instalacji została podzielona na dwa niezależne odcinki: ssawny dla pompy rozładunkowej i tłoczny dla pompy rozładunkowej do zbiornika magazynowego/technologicznego.

Prześlij zapytanie, a my powrócimy do Ciebie z odpowiedzią

Jeśli szukasz zbiornika do magazynowania substancji niebezpiecznych wraz z wyposażeniem w urządzenia NO, zachęcamy do kontaktu.
    Interesuje mnie wiedza z zakresu zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych, dlatego zamawiam bezpłatną usługę newslettera edukacyjnego, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodę na dostarczanie newslettera na podany adres e-mail i wyrażając zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu przesłania pliku z poradnikiem firmy Amargo, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zgłoszenie. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.