Urządzenia przemysłowe z tworzywa – w pełni wyposażone zbiorniki chemoodporne, dobór i projektowanie przez wiodącego producenta, kompleksowe realizacje wg norm DVS i UE

Urządzenia przemysłowe z tworzywa dedykowane niebezpiecznym substancjom – zbiorniki z tworzyw sztucznych PE / PP / PVC / PVDF, spawane na specjalne zamówienie!

Chemoodporne urządzenia przemysłowe z tworzywa, które realnie usprawniają Twoją pracę oraz gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa – w AMARGO standardowo pracujemy w klasie PREMIUM!

Nasze zbiorniki są w każdym calu dostosowane do konkretnego Użytkownika. Każdy detal jest dobrany w taki sposób, aby całość instalacji była jak najbardziej funkcjonalna i przede wszystkim – bezpieczna.

Działamy na podstawie wizji lokalnej i zawsze w pełnym porozumieniu z Klientem. Na podstawie zebranych parametrów medium dobieramy najodpowiedniejsze tworzywo, najwygodniejszą automatykę, ewentualnie rodzaj izolacji, wannę wychwytującą lub drugi płaszcz, rozmieszczenie króćców.

Dbamy o wszystkie aspekty naszych realizacji – opracujemy i skompletujemy pełną dokumentację techniczno-projektową.

Mamy wieloletnie doświadczenie, które zdobywaliśmy i wciąż zdobywamy nawet przy bardzo skomplikowanych projektach. Stawiamy na pełen profesjonalizm, podejmujemy się zadań, które konkurencja odrzuciła jako „niemożliwe”!

Wyślij do nas zapytanie, szkic, rysunek i przekonaj się, jak działa klasa PREMIUM!

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl

 

 

https://www.amargo.pl/zbiorniki-tworzywa-sztuczne/

https://www.amargo.pl/wykonywanie-zbiornikow-2/

https://www.amargo.pl/instalacja-dozowania-pix/