Zbiorniki przeciwpożarowe

Wskaż miejsce. Resztę pozostaw nam!

Wpasujemy się wszędzie

Nasze najpopularniejsze produkty w segmencie przeciwpożarowym to zbiorniki Amargo montowane na miejscu u klienta np. w piwnicach czy nieużywanych pomieszczeniach i produkowane na zamówienie z nowoczesnych modułów. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz burzyć ścian, demontować okien czy drzwi, ani iść na kompromis dotyczący konstrukcji zbiornika – po wykonaniu dokładnych pomiarów na miejscu, wniesiemy je w każdy zakamarek wskazanego pomieszczenia. Policz i porównaj koszt budowy zbiornika Amargo z innymi technologiami. Bardzo szybko zrozumiesz, że trudno o bardziej konkurencyjne rozwiązanie.

Bezpieczeństwo

Wszystkie zbiorniki przeciwpożarowe Amargo spełniają wymagane przepisy bezpieczeństwa. W razie pożaru działają jak bufor, zapewniając zasilanie w wodę i gwarantując odpowiedni, nieprzerwany dopływ wody o określonym ciśnieniu. Możemy wykonać zarówno sam zbiornik, jak i komplet wraz z systemem pomp i sterowaniem. Niezbędne kalkulacje wykonujemy zawsze pod konkretny projekt. W przypadku realizacji nie zapłacisz za obliczenia!

Dodatkowe oszczędności

Zbiorniki Amargo to jeszcze więcej korzyści. Eksperci Amargo opracowali specjalny system MultiPower, który nie wymaga stalowych wzmocnień, dzięki czemu nasi klienci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z serwisem i remontami.

Rozwiązanie to sprawdza się na rynku od wielu lat – jeśli chcesz je poznać skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza lub w każdy inny dostępny Ci sposób. Gwarantujemy błyskawiczną reakcję. Chcesz potwierdzenia z rynku w postaci bogatego wachlarza jakościowych referencji – nasz Sales Expert dostarczy Ci ich.

Szczegóły techniczne

Montaż odbywa się na miejscu poprzez spawanie ekstruzyjne za pomocą rodzimego, atestowanego spoiwa. Cylindryczne zbiorniki Amargo w układzie poziomym i pionowym (walczaki) zgrzewamy z płaskich, litych płyt ekstrudowanych.

Jesteśmy w stanie uzyskać dowolne gabaryty zbiorników, modulując je co 25–50–60 cm w zakresie szerokości, długości i wysokości. Zbiorniki Amargo produkujemy z wytrzymałego i estetycznego polipropylenu PP-H, PP-C lub PE HD. Wykonujemy szybki montaż w powstających obiektach oraz w już wybudowanych pomieszczeniach, np. w… zabytkowych kamienicach, narzucających wiele ograniczeń technicznych.

W razie potrzeby i wymagających warunków posadowienia (skrajne temperatury otoczenia, wielkość przepływu, temperatura cieczy, instalacja na zewnątrz budynku) zbiornik Amargo może być ocieplony poliuretanem, wełną mineralną, styropianem i zabezpieczony przed zamarzaniem.

Masz pytania?

Chcesz lepiej poznać nasze rozwiązania w tej dziedzinie? Napisz do nas, używając czerwonej ikonki formularza po prawej, stronie tekstu. Wystarczy, że wyślesz nam maila z tytułem podstrony, która Cię interesuje. To proste i szybkie jak wszystkie rozwiązania Amargo.