Zbiorniki do przechowywania mediów krytycznych

Chemoodporne zbiorniki do przechowywania mediów krytycznych z certyfikatem UDT

W wielu branżach używane są substancje żrące i niebezpieczne. Ich magazynowanie wymaga bezawaryjnych, bezpiecznych zbiorników z…

…certyfikacją UDT.

Zbiorniki do przechowywania mediów krytycznych to specjalizacja AMARGO! Wiemy, że magazynowanie chemikaliów agresywnych musi się odbywać w sposób w 100% kontrolowany i bezpieczny, dlatego Instytucje ochrony środowiska i BHP wymagają, aby przeznaczone do tego celu zbiorniki posiadały dodatkowe zabezpieczenie przed ewentualnym wyciekiem – wannę wychwytową lub dodatkowy płaszcz. Wysoka jakość obróbki materiału, z którego wykonany jest zbiornik, zapewnia szczelność i bezawaryjność.

Amargo od kilkunastu lat dostarcza innowacyjne zbiorniki do przechowywania mediów krytycznych. Każdy produkt jest u nas „szyty na miarę” – dzięki temu jest dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wszystkie szczegóły dostosowujemy do konkretnego Użytkownika. Posiadamy własny, świetnie wyposażony park maszynowy. Na podstawie danych od Klienta (co musi przechować, jaką ilość, w jakim przedsiębiorstwie, na zewnątrz czy w środku pomieszczenia i innych parametrów) oraz wizji lokalnej nasi specjaliści dobierają najlepsze możliwe rozwiązania.

Mamy wieloletnie doświadczenie w kwestii budowania oraz naprawy zbiorników z tworzywa, dlatego służymy fachowym doradztwem popartym wiedzą i praktyką. Dzięki dokładnej analizie potrzeb i możliwości Klienta jesteśmy w stanie dopasować optymalną ofertę.

Oferujemy nie tylko zbiorniki do przechowywania mediów krytycznych, ale także elementy i oprzyrządowanie – mieszadła, króćce, kształtki i inne. Prowadzimy projekty od A do Z, łącznie z dokumentacją.

Najwyższą jakość naszych usług potwierdza Urząd Dozoru Technicznego.

Zbiornik magazynowy na media krytyczne – klasa PREMIUM, zakres cieczy, płynów, roztworów chemicznych, stężenia, temperatury

Oferujemy kompleksowe prowadzenie realizacji – od etapu projektowania po uruchomienie instalacji. Świadczymy również usługi serwisowe, naprawcze i pomoc w utrzymaniu ruchu. Nasze mobilne ekipy jeżdżą ze wsparciem po całej Polsce (a nawet jeszcze dalej)!

Sprawdź, co AMARGO może zrobić dla Ciebie:

www.amargo.pl

Zapraszamy do przesyłania zapytań, wstępnych projektów, szkiców, zadawania pytań, niezobowiązujących wycen!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl