Zbiornik buforowy wody chłodniczej, zasobniki do magazynowania wody lodowej, zbiorniki do układów chłodzenia

Zbiornik buforowy wody chłodniczej z tworzywa, zbiorniki na zamówienie projektowane i wykonywane do istniejących linii chłodzenia oraz nowo powstających inwestycji

Zbiornik buforowy wody chłodniczej znajdzie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, m.in. spożywczym, farmaceutycznymi i papierniczym. Także w urządzeniach dla szpitali oraz klimatyzacji używana jest woda lodowa – nośnik temperatury o wartości kilku stopni.

Istotą instalacji wody lodowej jest zapewnienie wysokiej jakości nośnika zimna – dlatego zbiornik z odpowiednim wyposażeniem jest kluczowym elementem w tego typu urządzeniu. Ważna są ich cechy, takie jak chemoodporność i antykorozyjność, a także wykonanie – ze względów estetycznych, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Detale instalacji gwarantują bezawaryjne działanie przez wiele lat.

Zbiorniki tworzywowe klasy PREMIUM to duma AMARGO. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości tworzywa nadają się do przechowywania wymagających cieczy, takich jak woda chłodnicza. Nasze zbiorniki są wkonane z płyt panelowych, które są dobrym izolatorem, dzięki czemu punkt rosy jest przesunięty.

Mamy wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego Klienta – dlatego finalny Użytkownik otrzymuje zawsze najlepsze i najbardziej funkcjonalne urządzenie!

Zapraszamy do AMARGO!
Prosimy o maile, telefony, odwiedziny i zaproszenia!

ul. Jaśminowa 16, Koprki
05-850 Ożarów Mazowiecki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

Zbiornik zapasu wody chłodniczej, w. lodowej, układu chłodzenia urządzeń, maszyn w ciągu produkcyjnym, akumulacyjny zasobnik pojemnościowy systemu chłodniczego, wytwornic chłodu, Stosujemy do budowy materiały odporne na działanie środków dezynfekcyjnych, nie korodujące, o wieloletniej wytrzymałości (okres żywotności podawany normowo to min 50 lat). Materiał bazowy nie jest środowiskiem sprzyjającym rozwojowi drobnoustrojów, gładkość – poziom chropowatości decyduje o tym, iż bakterie nie mają miejsc do rozwijania siedlisk / ognisk wzrostu. Dodatkowo zapewnione są idealne warunki do utrzymania czystości, nieprzywierania osadów, wytrąceń, zanieczyszczeń, ułatwione jest czyszczenie, stosowanie bez ograniczeń inhibitorów i innych środków chemicznych na zagwarantowanie odpowiednich parametrów czynnika.

JAKOŚĆ WODY LODOWEJ – PROBLEMY EKSPLOATACYJNE, Problem korozji elementów konstrukcyjnych (rurociągi i zbiornik wody lodowej), wytrącania osadów kamienia wodnego, rozwoju skażenia mikrobiologicznego i powstawania biofilmu, procesu odparowania, procesu odgazowania (CO2 ), częściowego wytrącenia węglanu wapnia (kamienia), wytrącenia związków żelaza, manganu, natleniania wody, przedostawania się substancji kwaśnych lub alkalicznych z procesów mycia układów, wzrostu ilości zanieczyszczeń organicznych pochodzących z produktów mlecznych (wskutek nieszczelności w wymiennikach ciepła)

Przechowywanie wody lodowej, magazynowanie wody lodowej, zbiorniki wody lodowej w układzie chłodzenia linii produkcyjnej fabryki, chiller