Przemysł chemiczny bez kompromisów – Amargo na Chemicznym Otwarciu Roku PIPC
Za nami inspirujące wydarzenie, Chemiczne Otwarcie Roku organizowane przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego (PIPC), które odbyło się 16 marca 2026 roku w Warszawie. Spotkanie po raz kolejny stało się przestrzenią do wymiany doświadczeń oraz rozmów o kluczowych wyzwaniach stojących przed branżą.






W wydarzeniu Amargo reprezentowali Szczepan Gorbacz oraz Maciej Jenczyk, aktywnie włączając się w dyskusje dotyczące najważniejszych kierunków rozwoju sektora. W centrum uwagi znalazły się kwestie konkurencyjności, transformacji technologicznej, dostępu do energii oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa przemysłowego.
Jako członek PIPC niezmiennie angażujemy się w rozwój branży chemicznej, nie tylko podczas takich wydarzeń, ale przede wszystkim w naszej codziennej działalności.
W Amargo podchodzimy do tych wyzwań w sposób zdecydowany i odpowiedzialny. Projektując oraz realizując zbiorniki i instalacje przemysłowe, nie uznajemy kompromisów, szczególnie w obszarze bezpieczeństwa. To dla nas nie tylko standard, ale również stałe zobowiązanie, które wymaga ciągłego rozwoju technologicznego, organizacyjnego i cyfrowego.
Wierzymy, że przyszłość przemysłu chemicznego powstaje dziś dzięki otwartemu dialogowi, współpracy oraz odwadze w podejmowaniu decyzji bez kompromisów.
Do zobaczenia podczas kolejnych inicjatyw PIPC – w tym na czerwcowym Kongresie Polska Chemia!
Amargo®, jako członek Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego PIPC, bierze aktywny udział w dialogu o zarówno nowych technologiach, jak i korelacji rozwiązań technicznych z przepisami.







*Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu przesłania pliku z poradnikiem firmy Amargo, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zgłoszenie. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.