Chociaż na ogół to my realizujemy szkolenia, które pozwalają podnieść kompetencje projektantom i przedstawicielom przemysłu (sprawdź Akademię TAED), to sami też chętnie bierzemy udział w inicjatywach wspierających nasz rozwój. Tym razem dwoje przedstawicieli Amargo dołączyło do grona uczestników Akademii Managera Transformacji Cyfrowej i Cyrkularnej.
Nie od dziś tematyka związana z technologiami i narzędziami jakie niesie za sobą przemysł 4.0 czy gospodarką obiegu zamkniętego stanowi dla nas podstawę do realizowanych prac badawczo-rozwojowych.
Dziękujemy Organizatorom za możliwość dokształcenia się w obszarach, które dzisiaj są naprawdę bardzo ważne i potrzebne.


Rozwój to nasze drugie imię
Innowacyjne myślenie jest wyjątkowo istotne w naszej pracy. Na myśleniu jednak nie poprzestajemy i konsekwentnie przekładamy je na nowatorskie przedsięwzięcia, które często spotykają się z uznaniem instytucji przyznających dofinansowanie projektom z potencjałem. To daje nam ogromną motywację do tworzenia innowacyjnych technologii.

Sprawdź nasze projekty badawczo-rozwojowe

Przykład projektu realizującego cele GOZ
Celem projektu była optymalizacja kosztów poprzez usprawnienie gospodarki wodno-ściekowej (zmniejszone zużycie wody z sieci wodociągowej i ponowne wykorzystanie wody popłucznej). Realizacja dotyczyła wykonania projektu i budowy odstojnika wód popłucznych o pojemności całkowitej 104,5 m³
Zapisz się do newslettera Amargo
…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.