Dołącz do naszej społeczności!
Obserwuj nasze profile i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

Chociaż na ogół to my realizujemy szkolenia, które pozwalają podnieść kompetencje projektantom i przedstawicielom przemysłu (sprawdź Akademię TAED), to sami też chętnie bierzemy udział w inicjatywach wspierających nasz rozwój. Tym razem dwoje przedstawicieli Amargo dołączyło do grona uczestników Akademii Managera Transformacji Cyfrowej i Cyrkularnej.

Nie od dziś tematyka związana z technologiami i narzędziami jakie niesie za sobą przemysł 4.0 czy gospodarką obiegu zamkniętego stanowi dla nas podstawę do realizowanych prac badawczo-rozwojowych.

Dziękujemy Organizatorom za możliwość dokształcenia się w obszarach, które dzisiaj są naprawdę bardzo ważne i potrzebne.

Rozwój to nasze drugie imię

Innowacyjne myślenie jest wyjątkowo istotne w naszej pracy. Na myśleniu jednak nie poprzestajemy i konsekwentnie przekładamy je na nowatorskie przedsięwzięcia, które często spotykają się z uznaniem instytucji przyznających dofinansowanie projektom z potencjałem. To daje nam ogromną motywację do tworzenia innowacyjnych technologii.

Kim jesteśmy

Sprawdź nasze projekty badawczo-rozwojowe

Przykład projektu realizującego cele GOZ

Celem projektu była optymalizacja kosztów poprzez usprawnienie gospodarki wodno-ściekowej (zmniejszone zużycie wody z sieci wodociągowej i ponowne wykorzystanie wody popłucznej). Realizacja dotyczyła wykonania projektu i budowy odstojnika wód popłucznych o pojemności całkowitej 104,5 m³

Zapisz się do newslettera Amargo

…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.

    *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

    [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

    Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.

    Kategoria: Życie firmy