PODCAST „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji”

Odcinek 4: Prysznice bezpieczeństwa i oczomyjki od strony praktycznej – rozmowa z Agnieszką Dembińską (Demag Consulting)

W dzisiejszym odcinku Szczepan Gorbacz rozmawia z Agnieszką Dembińską (DEMAG Consulting) na temat praktycznego podejścia pod kątem urządzeń chroniących zdrowie i życie personelu, który podczas swojej pracy ma kontakt z substancjami toksycznymi, żrącymi, niebezpiecznymi czy też z wysoką temperaturą, jakimi są prysznice bezpieczeństwa i oczomyjki.

Słuchaj czwartego odcinka

Listen to „Odcinek 4: Prysznice bezpieczeństwa i oczomyjki od strony praktycznej – rozmowa z Agnieszką Dembińską (Demag Consulting)” on Spreaker.

Prysznice bezpieczeństwa i oczomyjki – dla kogo jest ten podcast?

Ten podcast dedykujemy osobom związanym z branżą przemysłową, m.in.:

 • projektantom obiektów i instalacji przemysłowych,
 • służbom BHP,
 • służbom utrzymania ruchu,
 • pracownikom działów technicznych,

którzy odpowiadają za bezpieczeństwo personelu i dostosowanie obiektów przemysłowych do obowiązujących przepisów prawnych.

Strony, artykuły i zagadnienia związane z odcinkiem:

Poznaj rozmówców podcastu

Agnieszka Dembińska, ekspertka magazynowania materiałów niebezbiecznych, DEMAG Consulting
Szczepan Gorbacz, prezes AMARGO, ekspert w dziedzinie zbiorników chemoodpornych z tworzyw sztucznych

Agnieszka Dembińska, DEMAG Consulting

Agnieszka Dembińska, właścicielka DEMAG Consulting, od ponad 20 lat pomaga przedsiębiorcom projektować przyjazne środowiska i bezpieczne miejsca pracy. Każdy projekt i każdy klient jest inny, dlatego w swojej pracy przekłada teorię na praktykę oraz kładzie nacisk na indywidualne potrzeby uczestników swoich szkoleń.

Agnieszka jest ekspertem w dziedzinie magazynowania materiałów niebezpiecznych, trenerem konsultantem i auditorem w zakresie systemów ISO 14001, 9001,45001 oraz specjalistą do spraw BHP. Specjalizuje się w szkoleniach z magazynowania materiałów niebezpiecznych łącząc wymagania prawne z praktycznym podejściem. Na co dzień współpracuje z firmami przesyłowymi. Na swoim koncie ma realizację projektów dla przemysłu petrochemicznego, rafineryjnego, farmaceutycznego, spożywczego, transportowego.

Specjalizacje Agnieszki:

Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji na temat tego, co Agnieszka może dla Ciebie zrobić, skontaktuj się: biuro@demag.com.pl, tel. +48 788 576 034, www.demag.com.pl

Szczepan Gorbacz, AMARGO

Szczepan Gorbacz od ponad 15 lat z sukcesem zarządza spółką produkcyjną Amargo Tank Think Tank. Przez ten czas wdrożył nowe technologie zbiorników chemoodpornych i na wodę klasy Premium. Na swoim koncie posiada realizacje wielu projektów o wysokim stopniu skomplikowania, których inne firmy nie były w stanie się podjąć. Dzięki zastosowaniu tworzyw sztucznych pomaga zmniejszyć koszty eksploatacji zbiornika, a stworzenie nowego typu wbudowanych modułowych zbiorników na wodę pozwala na zastosowanie w trudnodostępnych miejscach. Tworzy zespół ekspertów opracowujących kompleksowe rozwiązania – do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, aby wypracować skuteczne, najbardziej optymalne rozwiązanie, które rozwiąże dany problem. Na co dzień współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami m.in. z branży spożywczej (browary, producenci napojów, itp.), chemicznej, energetycznej, farmaceutycznej, celulozowo-papierniczej, włókienniczej, stacjami uzdatniania wody, zakładami wodociągowymi i oczyszczalniami ścieków.

Jeśli szukasz rozwiązań z zakresu magazynowania materiałów niebezpiecznych i instalacji towarzyszących, skontaktuj się z nami: eksperci@amargo.pl; tel. +48 22 758 88 27.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Czego nie wiesz o żywotności zbiorników na chemikalia? [wideo]
Magazynowanie wody pitnej, przeciwpożarowej i deszczowej w budynku? To możliwe! [wideo]
Od czego zależy dobór materiału zbiornika przemysłowego? [wideo]
Jak i po co izoluje się i ogrzewa zbiorniki przemysłowe z tworzyw sztucznych? [wideo]
Webinar: Modułowe zbiorniki na wodę
PE 100-RC – nowa generacja polietylenu w produkcji zbiorników
Ocena możliwości wydłużenia okresu żywotności zbiorników z tworzyw sztucznych
Zbiorniki dozorowe UDT na NaOH i HCl z absorberem i stacjami NO
Zbiornik zapasu wody pitnej w nietypowej przestrzeni szpitalnej
Kolejny ważny krok w rozwoju – pierwsze zbiorniki opuszczają nową halę produkcyjną Amargo

Dołącz do odbiorców newslettera Amargo i korzystaj z wiedzy ekspertów!

Poinformujemy Cię o pojawieniu się kolejnych odcinków podcastu oraz będziemy przesyłać merytoryczne materiały z zakresu zbiorników oraz innowacyjnych technologii z tworzyw sztucznych.

  *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

  [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

  Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

  Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.

  Kategoria: Baza wiedzy