PODCAST „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji”

Odcinek 4: Prysznice bezpieczeństwa i oczomyjki od strony praktycznej – rozmowa z Agnieszką Dembińską (Demag Consulting)

W dzisiejszym odcinku Szczepan Gorbacz rozmawia z Agnieszką Dembińską (DEMAG Consulting) na temat praktycznego podejścia pod kątem urządzeń chroniących zdrowie i życie personelu, który podczas swojej pracy ma kontakt z substancjami toksycznymi, żrącymi, niebezpiecznymi czy też z wysoką temperaturą, jakimi są prysznice bezpieczeństwa i oczomyjki.

Słuchaj czwartego odcinka

Listen to „Odcinek 4: Prysznice bezpieczeństwa i oczomyjki od strony praktycznej – rozmowa z Agnieszką Dembińską (Demag Consulting)” on Spreaker.

Prysznice bezpieczeństwa i oczomyjki – dla kogo jest ten podcast?

Ten podcast dedykujemy osobom związanym z branżą przemysłową, m.in.:

  • projektantom obiektów i instalacji przemysłowych,
  • służbom BHP,
  • służbom utrzymania ruchu,
  • pracownikom działów technicznych,

którzy odpowiadają za bezpieczeństwo personelu i dostosowanie obiektów przemysłowych do obowiązujących przepisów prawnych.

Strony, artykuły i zagadnienia związane z odcinkiem:

Poznaj rozmówców podcastu

Agnieszka Dembińska, ekspertka magazynowania materiałów niebezbiecznych, DEMAG Consulting
Szczepan Gorbacz, prezes AMARGO, ekspert w dziedzinie zbiorników chemoodpornych z tworzyw sztucznych

Agnieszka Dembińska, DEMAG Consulting

Agnieszka Dembińska, właścicielka DEMAG Consulting, od ponad 20 lat pomaga przedsiębiorcom projektować przyjazne środowiska i bezpieczne miejsca pracy. Każdy projekt i każdy klient jest inny, dlatego w swojej pracy przekłada teorię na praktykę oraz kładzie nacisk na indywidualne potrzeby uczestników swoich szkoleń.

Agnieszka jest ekspertem w dziedzinie magazynowania materiałów niebezpiecznych, trenerem konsultantem i auditorem w zakresie systemów ISO 14001, 9001,45001 oraz specjalistą do spraw BHP. Specjalizuje się w szkoleniach z magazynowania materiałów niebezpiecznych łącząc wymagania prawne z praktycznym podejściem. Na co dzień współpracuje z firmami przesyłowymi. Na swoim koncie ma realizację projektów dla przemysłu petrochemicznego, rafineryjnego, farmaceutycznego, spożywczego, transportowego.

Specjalizacje Agnieszki:

Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji na temat tego, co Agnieszka może dla Ciebie zrobić, skontaktuj się: biuro@demag.com.pl, tel. +48 788 576 034, www.demag.com.pl

Szczepan Gorbacz, AMARGO

Szczepan Gorbacz od ponad 15 lat z sukcesem zarządza spółką produkcyjną Amargo Tank Think Tank. Przez ten czas wdrożył nowe technologie zbiorników chemoodpornych i na wodę klasy Premium. Na swoim koncie posiada realizacje wielu projektów o wysokim stopniu skomplikowania, których inne firmy nie były w stanie się podjąć. Dzięki zastosowaniu tworzyw sztucznych pomaga zmniejszyć koszty eksploatacji zbiornika, a stworzenie nowego typu wbudowanych modułowych zbiorników na wodę pozwala na zastosowanie w trudnodostępnych miejscach. Tworzy zespół ekspertów opracowujących kompleksowe rozwiązania – do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, aby wypracować skuteczne, najbardziej optymalne rozwiązanie, które rozwiąże dany problem. Na co dzień współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami m.in. z branży spożywczej (browary, producenci napojów, itp.), chemicznej, energetycznej, farmaceutycznej, celulozowo-papierniczej, włókienniczej, stacjami uzdatniania wody, zakładami wodociągowymi i oczyszczalniami ścieków.

Jeśli szukasz rozwiązań z zakresu magazynowania materiałów niebezpiecznych i instalacji towarzyszących, skontaktuj się z nami: eksperci@amargo.pl; tel. +48 22 758 88 27.

Dołącz do odbiorców newslettera Amargo i korzystaj z wiedzy ekspertów!

Poinformujemy Cię o pojawieniu się kolejnych odcinków podcastu oraz będziemy przesyłać merytoryczne materiały z zakresu zbiorników oraz innowacyjnych technologii z tworzyw sztucznych.

    Wysyłając ten formularz zgłaszasz chęć przystąpienia do newslettera firmy Amargo, w ramach którego będziesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. innowacyjnych rozwiązań technicznych.