Zbiornik według dokumentacji z tworzywa – skrupulatne wykonanie nawet bardzo szczegółowych projektów

Potrzebny Ci zindywidualizowany zbiornik według dokumentacji  – czyli wykonany ściśle według projektu / dokumentacji, który będzie doskonałym odwzorowaniem projektu technicznego spełniającego założenia koncepcji działania instalacji technologicznej w Twoim zakładzie produkcyjnym?

Masz bardzo skomplikowany koncept do przeprowadzenia w branży przemysłowej / chemicznej / spożywczej i ważne jest, aby perfekcyjnie oraz kompleksowo (wraz z oprzyrządowaniem, wyposażeniem, armaturą kontrolno – pomiarową i sterowniczą oraz zabezpieczającą) wykonać chemoodporne urządzenie?

Oto zadanie wprost dla AMARGO! Odpowiedzialnego i certyfikowanego wykonawcy urządzeń z tworzyw sztucznych klasy PREMIUM !

Chętnie wykonamy dla Ciebie taki zbiornik – urządzenie – aparat, według Twojego założenia i projektu (lub jeżeli takiego nie posiadasz – stworzymy go na bazie wizji lokalnej oraz określonych funkcjonalności), odpowiemy na Twoje pytania:

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

Ostatnio zrealizowaliśmy szereg złożonych urządzeń dla branży automotive, gdzie problemem było wykonanie bardzo szczegółowego projektu na podstawie norm Unii Europejskiej oraz przepisów BHP i Ochrony Środowiska. Klientowi zależało, aby każdy, najmniejszy detal był zrobiony dokładnie i nie odbiegał w niczym od produktu zagranicznego dostawcy.

Zbiornik produkowany był w wielu fazach / procesach włączając w to : analizę, kompletację, produkcję płaszcza, dennik, stożków, odpływów, kątowych przyłączy, pokryw stałych i uchylnych, podstaw i podkonstrukcji mieszadła mechanicznego wraz z motoreduktorem, szaf sterowniczych do zbiornika z tworzywa, zawiasów z systemem styczników i zabezpieczeń rozłączających układ mieszania, elementów ze stali ocynkowanej ogniowo oraz kwasoodpornych i wielu, wielu innych….

Cały projekt to ponad 276 elementów i składowych ściśle opisanych i sparametryzowanych ! Do każdego elementu kompletna dokumentacja / specyfikacja materiałowa i wymiarowa.

AMARGO podołało temu zadaniu! Jesteśmy nastawieni na potrzeby Klienta – jeżeli potrzebujesz zbiornika takiego, jak na rysunku, u nas taki otrzymasz!

www.amargo.pl

https://www.amargo.pl/zbiornik-z-motoreduktorem-2/

https://www.amargo.pl/wykonawca-zbiornikow-mobilnych/

https://www.amargo.pl/mieszalnik-z-tworzywa/

Szafa sterownicza do zbiornika z tworzywa