Dołącz do naszej społeczności!
Obserwuj nasze profile i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

W dniu 16. czerwca br. wzięliśmy udział w Seminarium Nauka-Przemysł organizowanym przez Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej. Razem z przedstawicielami Baker Hughes, Warbud S.A. (Eurovia, Vinci), Kolster S.A. oraz Safran Transmissions Systems Poland przybliżaliśmy studentom zagadnienie związane z działalnością przemysłową.

Szczepan Gorbacz, nasz CEO mówił o synergii nauki i biznesu jako kluczu do zdobycia przewagi rynkowej – m.in. o tym, że:

 • działalność badawczo-rozwojowa B+R jest szansą na przyszłość,
 • fundamentem współczesnej przedsiębiorczości jest pozyskiwanie nowych technologii i wiedzy, która jest niezbędna do prowadzenia nowoczesnego biznesu,
 • kto się nie rozwija ten stoi w miejscu – czyli kilka słów o początkach Amargo i o tym, w jakim miejscu dzisiaj – po 15 latach – się znajdujemy, co robimy, jak się rozwijamy.

Staraliśmy się, by przekaz był dynamiczny i ciekawy dla odbiorców, i mamy nadzieję, że się nam udało. Swój głos mieli też Studenci – gratulujemy interesujących wystąpień i trzymamy kciuki za Wasze osiągnięcia! Jeszcze raz dziękujemy Politechnice Warszawskiej za zaproszenie – tego typu wydarzenia są naprawdę ważne.

Prezentacja była dla nas swego rodzaju spojrzeniem w przeszłość i z perspektywy czasu pozwoliła dostrzec, gdzie jesteśmy – wspólnie z sukcesami budujemy fajną, silną organizację i nadal się rozwijamy, nie stojąc w miejscu! Dowodem na to są prowadzone projekty badawczo-rozwojowe, budowa Infrastruktury B+R: nowoczesnej hali produkcyjnej oraz własnego laboratorium. Ale o szczegółach już wkrótce.

Zapraszamy na praktyki lub staż!

Zobacz projekt badawczo-rozwojowy, nad którym pracujemy wspólnie z Politechnikami Warszawską i Wrocławską

Zapisz się do newslettera Amargo

…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.

  *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

  [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

  Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

  Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.