Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojego środowiska

Wanny i wkłady chemoodporne to bardzo szeroka grupa naszych produktów obejmująca między innymi:

  • wanny ociekowe, zabezpieczające i wychwytujące pod maszyny lub zbiorniki,
  • tace ociekowe dla kolei do zabezpieczania miejsc rozładunku cystern,
  • wkłady chemoodporne do nowych i remontowanych zbiorników wykonanych z metalu, betonu i innych niechemoodpornych materiałów,
  • wkłady niekorodujące do kompostowników miejskich systemów segregacji odpadów biodegradowalnych.

Wanny wychwytująco-zabezpieczające

Zapewniamy doradztwo techniczne, dobór odporności chemicznej do konkretnych zastosowań, a także kompleksowe wykonawstwo wanien pod maszyny, pompy tłoczące chemikalia, na stanowiska kolejowe rozładunku kwasu, zasad, chemikaliów, nawozu RSM itd.

Nasze produkty zabezpieczają posadzki hal produkcyjnych i odpływy ściekowe przed przedostaniem się związków niebezpiecznych na zewnątrz budynków.

Szczegóły techniczne

Wykonanie wanny zabezpieczającej możliwe jest zarówno z polietylenu wysokiej gęstości PE HD o grubości od 5 do 20 mm, jak i polipropylenu homopolimeru PP-H lub kopolimeru PP-C. Wykonujemy je metodą cięcia płaskich arkuszy płyt, obróbki krawędzi i powierzchni oraz spawania ręcznego, ekstruderem lub zgrzewania doczołowego.

Wkłady do zbiorników

Wkłady odgrywają rolę izolacji chemoodpornej materiału konstrukcyjnego ściany np. żelbetu, stali itd. Dzięki nim zbiorniki mogą być eksploatowane przez długie lata, niezależnie od swojego przeznaczenia. Uszczelniamy nimi zbiorniki ścieków, biokompostowniki miejskie, zbiorniki na substancje chemiczne, zabezpieczając nie tylko same urządzenia, ale przede wszystkim środowisko naturalne, na którym szczególnie nam zależy.

Nasi konstruktorzy pracowali już przy najbardziej skomplikowanych projektach z tej dziedziny, a dzięki wykwalifikowanej ekipie spawaczy z certyfikatami UDT możemy zagwarantować Ci spokój i bezpieczeństwo na lata. Dzięki nam unikniesz katastrofy ekologicznej i innych wypadków wpływających na ciągłość procesów produkcyjnych.

Prześlij zapytanie, a my powrócimy do Ciebie z odpowiedzią

Masz pytania w zakresie wkładów lub tac chemoodpornych? Skontaktuj się z nami – gwarantujemy szybki kontakt, sprawną wycenę i przede wszystkim dostarczenie gotowego rozwiązania.