Dziękujemy za zapis do newslettera i witamy Cię w świecie Amargo – korzystaj z wiedzy i doświadczenia, którymi się dzielimy! Benjamin Franklin mawiał, że „Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski” – i trudno się z nim nie zgodzić.

Wkrótce na swoją skrzynkę otrzymasz pierwszy materiał. Dzięki naszemu newsletterowi:

  • dowiesz się, jak w codziennej pracy połączyć teorię z praktyką,
  • pogłębisz wiedzę z zakresu zbiorników na substancje niebezpieczne oraz na wodę (zbiorniki przeciwpożarowe i rezerwowe),
  • poznasz szczegóły projektów, które zrealizowaliśmy i odniesiesz je do swoich aktualnych potrzeb,
  • wtajemniczymy Cię w prowadzone prace badawczo-rozwojowe z zakresu nowoczesnych technologii z tworzyw sztucznych.

Same artykuły to nie wszystko na każdym etapie możesz korzystać z naszego wsparcia!

Newsletter Amargo daje Ci poza materiałami możliwość skonsultowania tematów, z którymi aktualnie się borykasz, z naszymi specjalistami. Na każdym etapie możesz korzystać z naszego wsparcia na co dzień współpracujemy z projektantami, technologami i biurami inżynieryjnymi w zakresie wykonania projektu, doboru wielkości zbiornika do pomieszczenia czy konfiguracji proponowanego rozwiązania. Poprzez konsultację założeń projektowych pomagamy uniknąć błędów i niedociągnięć, które mogą mieć wpływ na realizację inwestycji (zależy nam na doborze rozwiązań optymalnych technicznie i ekonomicznie) i późniejszą eksploatację zbiornika.

Jesteśmy do Twojej dyzpozycji!

Zespół Amargo - eksperci od zbiorników

Skorzystaj z darmowej konsultacji w zakresie projektowania lub eksploatacji zbiornika. Skontaktuj się z nami, wkrótce powrócimy do Ciebie z odpowiedzią


    Interesuje mnie wiedza z zakresu zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych, dlatego zamawiam bezpłatną usługę newslettera edukacyjnego, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodę na dostarczanie newslettera na podany adres e-mail i wyrażając zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu przesłania pliku z poradnikiem firmy Amargo, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zgłoszenie. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.