Udział i prelekcja Amargo podczas Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

KIEDY: 22-24 maja 2023
GDZIE: Kazimierz Dolny

To już XVI edycja Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym. W tym roku odbędzie się ona w dniach 22-24 maja br. w Kazimierzu Dolnym. Wydarzenie będzie skupiać się na kierunkach rozwoju w remontach i UR, transformacji cyfrowej w obszarze produkcji, narzędziach i systemach wspomagających pracę inżynierów oraz UR i przejścia zakładu na „zielone” technologie energetyczne.

Podczas konferencji Tomasz Szparaga, Konsultant technicznego wsparcia Klienta B2B wygłosi prezentację pt. Kompleksowe i bezpieczne instalacje chemiczne – przykłady dobrych praktyk, w której wskaże na możliwą ścieżkę postępowania w inwestycjach w zbiorniki i instalacje – od tankowania po dozowanie substancji chemicznych. Ścieżkę, która może wydawać się oczywista, ale w rzeczywistości często bywa niedoceniana. Ścieżkę, która zapewni realizację celu przedsiębiorstwa, spełniając nawet najbardziej restrykcyjne wymagania i ograniczając potencjalne ryzyka.

Sprawdź case study z zakresu zbiorników i instalacji

Inwestycje przemysłowe często wiążą się z dużym wydatkiem, ale świadoma decyzja i dobór odpowiednich rozwiązań w perspektywie czasu przynosi wymierne korzyści i pozwala na postęp przedsiębiorstwa. Cały proces zmian pokazujemy na przykładzie jednego z naszych Klientów.

Weź udział w konferencji i spotkaj się z ekspertami Amargo

Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w konferencji i odwiedzenia naszego stoiska. Eksperci Amargo zaprezentują rozwiązania z zakresu zbiorników z tworzyw sztucznych i instalacji (przesyłowych, dozujących, sterowania i automatyki) mające wpływ m.in. na optymalizację kosztów, poprawę bezpieczeństwa czy niezawodność produkcji – czyli jedne z najczęstszych wyzwań przedsiębiorstw produkcyjnych.

A jeśli aktualnie mierzysz się w swoim zakładzie z problematyką bezpiecznego magazynowania, dozowania i transferu substancji chemicznych – zarówno żrących, trujących i niebezpiecznych, jak również nieagresywnych – wskażemy Ci możliwą ścieżkę postępowania i umówimy się na kolejne kroki.

Honorowym Gospodarzem konferencji jest Grupa Azoty S.A., lider krajowego rynku nawozowego i jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. Organizatorem wydarzenia jest BMP, wydawca m.in. czasopisma „Chemia Przemysłowa” i portalu kierunekCHEMIA.pl.

Do zobaczenia!

Kategoria: Życie firmy