Dołącz do naszej społeczności!
Obserwuj nasze profile i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

Udział i prelekcja Amargo podczas Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

KIEDY: 22-24 maja 2023
GDZIE: Kazimierz Dolny

To już XVI edycja Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym. W tym roku odbędzie się ona w dniach 22-24 maja br. w Kazimierzu Dolnym. Wydarzenie będzie skupiać się na kierunkach rozwoju w remontach i UR, transformacji cyfrowej w obszarze produkcji, narzędziach i systemach wspomagających pracę inżynierów oraz UR i przejścia zakładu na „zielone” technologie energetyczne.

Podczas konferencji Tomasz Szparaga, Konsultant technicznego wsparcia Klienta B2B wygłosi prezentację pt. Kompleksowe i bezpieczne instalacje chemiczne – przykłady dobrych praktyk, w której wskaże na możliwą ścieżkę postępowania w inwestycjach w zbiorniki i instalacje – od tankowania po dozowanie substancji chemicznych. Ścieżkę, która może wydawać się oczywista, ale w rzeczywistości często bywa niedoceniana. Ścieżkę, która zapewni realizację celu przedsiębiorstwa, spełniając nawet najbardziej restrykcyjne wymagania i ograniczając potencjalne ryzyka.

Sprawdź case study z zakresu zbiorników i instalacji

Inwestycje przemysłowe często wiążą się z dużym wydatkiem, ale świadoma decyzja i dobór odpowiednich rozwiązań w perspektywie czasu przynosi wymierne korzyści i pozwala na postęp przedsiębiorstwa. Cały proces zmian pokazujemy na przykładzie jednego z naszych Klientów.

Weź udział w konferencji i spotkaj się z ekspertami Amargo

Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w konferencji i odwiedzenia naszego stoiska. Eksperci Amargo zaprezentują rozwiązania z zakresu zbiorników z tworzyw sztucznych i instalacji (przesyłowych, dozujących, sterowania i automatyki) mające wpływ m.in. na optymalizację kosztów, poprawę bezpieczeństwa czy niezawodność produkcji – czyli jedne z najczęstszych wyzwań przedsiębiorstw produkcyjnych.

A jeśli aktualnie mierzysz się w swoim zakładzie z problematyką bezpiecznego magazynowania, dozowania i transferu substancji chemicznych – zarówno żrących, trujących i niebezpiecznych, jak również nieagresywnych – wskażemy Ci możliwą ścieżkę postępowania i umówimy się na kolejne kroki.

Honorowym Gospodarzem konferencji jest Grupa Azoty S.A., lider krajowego rynku nawozowego i jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. Organizatorem wydarzenia jest BMP, wydawca m.in. czasopisma „Chemia Przemysłowa” i portalu kierunekCHEMIA.pl.

Do zobaczenia!

Zapisz się do newslettera Amargo

…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.

    *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

    [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

    Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.

    Kategoria: Życie firmy