Dołącz do naszej społeczności!
Obserwuj nasze profile i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV edycji Konferencji Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym, która odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2022 w Wolborzu k. Tomaszowa Mazowieckiego. Z przyjemnością porozmawiamy o Państwa aktualnych potrzebach i wyzwaniach inwestycyjnych, w jakich możemy pomóc jako producent zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych. Zapraszamy do dialogu na stoisku Amargo!

Dla kogo

Konferencja jest skierowana do kadry inżynieryjno-technicznej rozlewni wód i soków, zakładów spirytusowych, browarów, mleczarni, zakładów mięsnych i przetwórstwa owocowo-warzywnego, firm proponujących nowoczesne urządzenia, technologie i rozwiązania systemowe, niezbędne do funkcjonowania nowoczesnych działów utrzymania ruchu.

Program wydarzenia

W programie znajdziemy sesję wprowadzającą, 4 panele tematyczne, WARSZTATY/AKADEMIĘ BMP oraz wycieczkę techniczną do zakładu Gospodarza Honorowego – PepsiCo w Tomaszowie Mazowieckim.

Wydarzenie odbędzie się w Wolborzu k. Tomaszkowa Mazowieckiego, a Gospodarzem Honorowym tej edycji jest zakład PepsiCo, który znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim.

Do udziału w konferencji zaprasza organizator – firma BMP, wydawca magazynu “Kierunek Spożywczy” i portalu branżowego: www.kierunekspozywczy.pl.

Wybrane realizacje dla przemysłu spożywczego

Wśród naszych Klientów znajduje się grono zakładów przemysłowych z branży spożywczej, z którymi współpracujemy od wielu lat. Poniżej publikujemy opisy wybranych projektów.

Zapisz się do newslettera Amargo

…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.

    *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

    [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

    Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.

    Kategoria: Życie firmy