Spotkajmy się podczas XIV Konferencji Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym!

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV edycji Konferencji Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym, która odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2022 w Wolborzu k. Tomaszowa Mazowieckiego.

piotr daszkowski amargo

Od lat współpracujemy z branżą spożywczą!

Obecny na konferencji Piotr Daszkowski – Project Manager Amargo z przyjemnością porozmawia o Państwa aktualnych potrzebach i wyzwaniach inwestycyjnych, w jakich możemy pomóc jako producent zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych. Zapraszamy do dialogu na stoisku Amargo!

Dla kogo

Konferencja jest skierowana do kadry inżynieryjno-technicznej rozlewni wód i soków, zakładów spirytusowych, browarów, mleczarni, zakładów mięsnych i przetwórstwa owocowo-warzywnego, firm proponujących nowoczesne urządzenia, technologie i rozwiązania systemowe, niezbędne do funkcjonowania nowoczesnych działów utrzymania ruchu.

Program wydarzenia

W programie znajdziemy sesję wprowadzającą, 4 panele tematyczne, WARSZTATY/AKADEMIĘ BMP oraz wycieczkę techniczną do zakładu Gospodarza Honorowego – PepsiCo w Tomaszowie Mazowieckim.

Wydarzenie odbędzie się w Wolborzu k. Tomaszkowa Mazowieckiego, a Gospodarzem Honorowym tej edycji jest zakład PepsiCo, który znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim.

Do udziału w konferencji zaprasza organizator – firma BMP, wydawca magazynu “Kierunek Spożywczy” i portalu branżowego: www.kierunekspozywczy.pl.

Wybrane realizacje dla przemysłu spożywczego

Wśród naszych Klientów znajduje się grono zakładów przemysłowych z branży spożywczej, z którymi współpracujemy od wielu lat. Poniżej publikujemy opisy wybranych projektów.

Kategoria: Życie firmy