Prezes Zarządu Szczepan Gorbacz dołącza do grona Mentorów „Programu Mentoringowego Politechniki Warszawskiej”

Z ogromną radością ogłaszamy, że Szczepan Gorbacz – Prezes Zarządu Amargo dołączył do grona Mentorów „Programu Mentoringowego Politechniki Warszawskiej” realizowanego przez Biuro Karier PW. Program mentoringowy to doskonała okazja do wymiany perspektyw nauki i biznesu. Udział w Programie Mentoringowym dotyczy osób od 3 roku studiów do 12 miesięcy po ich ukończeniu.

Cieszymy się, że nasza firma ma szansę dzielić się swoim doświadczeniem i kształtować przyszłość zawodową Absolwentów. To dla nas ogromny zaszczyt!

Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo

Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo

Słowo do Absolwentów przystępujących do Programu Mentoringowego

Program mentoringowy to doskonała okazja do wymiany perspektyw nauki i biznesu. Szczerze cieszę się z Twojej motywacji i chęci poszerzania kompetencji. Z ogromną satysfakcją wesprę Twoje cele i podzielę się z Tobą zdobytą wiedzą biznesową i technologiczną. Pokażę Ci, jak na przestrzeni lat przebiegał proces tworzenia przedsiębiorstwa usługowo-produkcyjnego od zalążka – z jakimi wyzwaniami przyszło nam się zetknąć, by finalnie zyskać przewagę technologiczną, zbudować silny zespół i nim zarządzać oraz współpracować z potentatami na rynku przemysłowym. Dowiesz się, jakie kompetencje warto rozwijać, jak wyznaczać cele biznesowe i nowe obszary działania, dostosowując się do dynamicznie zmieniającego się rynku. Zobaczysz, jak w praktyce wygląda przenikanie się biznesu i nauki.

Jestem przekonany, że aktywny mentoring to doskonałe narzędzie rozwojowe, pozwalające poszerzyć Twój bagaż doświadczeń zawodowych oraz sprawnie funkcjonować na rynku pracy.

Szczepan Gorbacz zarządza spółką Amargo od ponad 15 lat. Firmie towarzyszy nieustanny rozwój. Amargo aktywnie współpracuje m.in. z Polską Izbą Przemysłu Chemicznego, Urzędem Dozoru Technicznego oraz Wielkopolską Platformą Wodorową. Ponadto – w kooperacji z instytucjami naukowymi – bierze czynny udział w projektach badawczo-rozwojowych związanych z wdrożeniem nowych technologii. Na swoim koncie ma realizacje wielu projektów o wysokim stopniu skomplikowania, m.in. dla branży energetycznej, chemicznej, farmaceutycznej, petrochemicznej, spożywczej, przemysłu farb i lakierów, na stacjach uzdatniania wody, zakładach wodociągowych czy oczyszczalniach ścieków.

Kategoria: Życie firmy