Pierścienie z tworzywa PE i PP o średnicach D1000 i D1200 do różnych zastosowań

Doświadczenie w obróbce tworzyw sztucznych pozwala nam oferować gotowe, wysokojakościowe moduły – wzmacniane pierścienie z tworzywa PE i PP, o wysokości 0,5 m i średnicy wewnętrznej D1000 i D1200 (pióro-wpust). Ponadto dostarczamy m.in. kompletne rurociągi techniczne / technologiczne, zgrzewane / klejone rury, kształtki doczołowe, elektrooporowe, polifuzyjne, armaturę oraz systemy wentylacji chemoodpornej. Największym obszarem naszej działalności jest produkcja zbiorników chemoodpornych oraz zbiorników na wodę.

Wykonanie materiałowe pierścieni

  • Polietylen PE – termoplastyczne tworzywo odporne na działanie kwasów, zasad i soli oraz niską temperaturę
  • Polipropylen PP – tworzywo o najmniejszej gęstości wykazujące dużą odporność na chemikalia

Przykładowe zastosowania gotowych pierścieni z polietylenu PE i polipropylenu PP D1000 / D1200

  • Jako pierścienie wyrównawcze dystansowe do szerokiej gamy studni kanalizacyjnych i wodomierzowych. Ich celem jest wyrównanie wysokości studni betonowej względem pokrywy włazu)
  • Uszczelnienie, osłony rur studni głębinowych, nasad, czerpni, wyrzutni
  • Budowa mini silosów
  • Produkcja okrągłych zbiorników podziemnych i naziemnych
  • Budowa przepompowni itp

Elementy tworzyw łączymy w monolit poprzez trwałe spawanie ekstruzyjne z użyciem drutu spawalniczego z rodzimego materiału.

Realizujemy zarówno dostawy gotowych wyrobów według ustalonej specyfikacji, jak również prefabrykację we własnym zakładzie produkcyjnym. Elementy o indywidualnych wymiarach, grubości, wysokości jesteśmy w stanie wykonać indywidualnie – wystarczy przesłać nam wcześniej najważniejsze założenia.

Sprawdź pozostałe usługi CNC tworzyw sztucznych

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie gotowych elementów z tworzyw sztucznych – skontaktuj się z nami. Możesz być pewien, że nie pozostawimy Cię bez wsparcia.


ikona-telefon  22 758 88 27   ikona-email  eksperci@amargo.pl