Dołącz do naszej społeczności!
Obserwuj nasze profile i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

Rozwój to nasze drugie imię – trwa budowa nowej hali produkcyjnej Amargo!

Innowacyjne myślenie jest wyjątkowo istotne w naszej pracy. Na myśleniu jednak nie poprzestajemy i konsekwentnie przekładamy je na nowatorskie przedsięwzięcia, które często spotykają się z uznaniem instytucji przyznających dofinansowanie projektom z potencjałem.

Nieustannie inwestujemy w rozwój naszego zaplecza technologicznego – wszystko po to, by dostarczać rozwiązania spełniające najbardziej rygorystyczne normy (zarówno te obecne jak i przyszłe).

Najlepszym przykładem jest budowa nowej hali produkcyjnej o powierzchni 2300 m2, której wysokość sięgnie 20 m!

Dzięki czterem suwnicom o udźwigu do 20 ton mamy możliwość operowania zbiornikami w pionie i poziomie do 13,5 m. Cztery bramy o szerokości 6000 mm i wysokości 5500 mm pozwolą na opuszczenie zakładu nowo wyprodukowanych zbiorników gabarytów rzędu nawet 5000 mm średnicy.

Wyposażenie nowej hali produkcyjnej Amargo:

  • robot spawalniczy do średnic 4000 mm i wysuwie do 10 m wysokości,
  • maszyna do automatycznego podgrzewania i zaginania arkuszy,
  • najnowsza automatyczna zgrzewarka doczołowa liniowa + układ zawijania płaszczy,
  • maszyna CNC obróbki tworzywa i kompozytów / żywic,
  • linia produkcji zbiorników chemoodpornych kompozytowych GRP / TWS metodą ciągłego oplotu + warstwy chemoodpornego linera z tworzywa sztucznego PVDF, E-CTFE, PFA, PVC,
  • linia produkcji zbiorników metodą beznaprężeniową – nawojowo – ekstrudowanej wstęgi tworzywa,
  • wydzielone stanowisko prób szczelności oraz prób ciśnieniem.

Budynek będzie posiadał rozbudowaną strefę socjalną i zaplecze, włącznie z dedykowanymi pomieszczeniami dla kierowców TIR’ów.

Sprawdź produkowane przez nas zbiorniki:

Zapisz się do newslettera Amargo

…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.
    Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

    Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.

    Prześlij zapytanie, a my powrócimy do Ciebie z odpowiedzią

    Szukasz najlepszego rozwiązania w zakresie magazynowania substancji niebezpiecznych lub wody? Napisz do nas – jako doświadczony producent zbiorników chętnie pomożemy.
      Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu przesłania pliku z poradnikiem firmy Amargo, z uwagi na uzasadniony interes administratora, polegający na odpowiadaniu na kierowane zgłoszenie. Jeżeli wyrażą Państwo chęć, adres e-mail będzie przetwarzany również w celu dostarczenia newsletteru, a więc świadczenia zamówionej usługi. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.

      Kategoria: Życie firmy