Serwis zbiorników i instalacji – wyższy poziom wtajemniczenia

Spawanie tworzyw sztucznych w zbiorniki chemoodporne z tworzywa lub zbiorniki na wodę pitną to wyższy poziom wtajemniczenia technologicznego. Od wielu lat doskonalimy sztukę łączenia ze sobą wysokogatunkowych materiałów, a nasi fachowcy regularnie się szkolą i podnoszą kwalifikacje. Realizujemy serwis zbiorników i instalacji w zakładach przemysłowych każdej branży.

Kompetencje

Zespół Amargo posiada kompetencje i urządzenia do serwisu najbardziej skomplikowanych i wymagających zbiorników oraz instalacji pracujących z mediami żrącymi, trującymi, niebezpiecznymi.

Certyfikat UDT

Potwierdzeniem powyższego jest uzyskanie kwalifikacji do przeprowadzania remontów, naprawy i modernizacji wszelkich zbiorników oraz aparatów, przyznanych przez Urząd Dozoru Technicznego.

Profesjonalny sprzęt

Amargo posiada również kompletny profesjonalny sprzęt do wejścia do wszelkiego rodzaju zbiorników, w tym czujniki gazów i oparów, maski przeciwgazowe, systemy nawiewu powietrza, szelki bezpieczeństwa itd.

Serwis zbiorników i instalacji – zakres naszych działań

  • naprawy zbiorników i instalacji, przeróbki instalacji,
  • wymiany zaworów, pomp, sterowania,
  • rozbudowa układów technologicznych, rurociągów,
  • zmiana przeznaczenia,
  • dobudowa dodatkowych elementów w instalacjach rurowych, zbiornikach, dodatkowych króćców itd.

Prześlij zapytanie, a my powrócimy do Ciebie z odpowiedzią

Jeśli potrzebujesz pomocy – napisz do nas. Możesz być pewien, że nie pozostawimy Cię bez wsparcia. Tank Think Tank Amargo jest do Twojej dyspozycji.