Dołącz do naszej społeczności!
Obserwuj nasze profile i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

Amargo zostało Partnerem Diamentowym IV Warsztatów Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych, które odbędą się w dniach 23-24 listopada 2023. Organizatorem jest Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych PZITS. Serdecznie zapraszamy do udziału projektantów instalacji sanitarnych i przeciwpożarowych oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Wraz z innymi specjalistami z branży Szczepan Gorbacz – Prezes Zarządu Amargo w swojej prelekcji przedstawi praktyczne możliwości magazynowania wody wewnątrz budynków, wykorzystując innowacyjne zbiorniki AmargTank MultiPower® konstruowane z modułowych płyt z tworzywa sztucznego.

Więcej informacji oraz rejestracja na warsztaty dostępne są na oficjalnej stronie: www.warsztaty.pzits.pl/

Problematyka doboru zbiorników wewnętrznych – wyzwanie dla projektantów

W opracowywanych projektach instalacji sanitarnej czy przeciwpożarowej dobór zbiorników będących jej elementem – odpowiedniego materiału, gabarytów, specyfiki konstrukcji – przy jednoczesnym spełnieniu określonej funkcji – może być nieco problematycznym zadaniem. Szczególnie wtedy, gdy warunki nie umożliwiają budowy zbiornika naziemnego zewnętrznego, ani ze względu na istniejącą infrastrukturę, sieci ciepłownicze – podziemnego.

Budowa zbiornika wewnątrz obiektu pozwala na zagospodarowanie piwnic czy nieużytkowanych dotąd pomieszczeń, ale jeśli są to mocno ograniczone powierzchnie, każdy wymiar jest na wagę złota.​ Tu z pomocą przychodzi konstrukcja modułowa.

Odkryj tajniki zbiorników modułowych!

Zwiększ kompetencje w obszarze nowych technologii i wykorzystuj zdobytą wiedzę w swoich projektach i inwestycjach z zakresu instalacji sanitarnych oraz przeciwpożarowych.

Zapisz się do newslettera Amargo

…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.

    *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

    [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

    Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.

    Kategoria: Życie firmy