Dołącz do naszej społeczności!
Obserwuj nasze profile i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

Przedstawiciele Amargo w dniach 28-29 września 2022 roku odwiedzili 11. edycję Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, które odbyły się w Krakowie. To jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi KOMPOZYT-EXPO® to doskonałe miejsce spotkań biznesowych, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny, który w tym roku obejmował swoim zakresem także wystąpienie Amargo. W ramach warsztatów eksperckich Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo, prezentował w panelu „Innowacje w branży” wykład pn. „Plastic, composite, hybrid. Selection of materials and technologies for the construction containers and industrial apparatus”. Przedstawiciele Amargo byli dostępni dla odwiedzających na wspólnym stoisku członków Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych.

Podczas Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® mogliśmy zaprezentować postępy projektu badawczo-rozwojowego w zakresie opracowania inteligentnej konstrukcji ciśnieniowego zbiornika  kompozytowego z dużą, uchylną dennicą, który realizujemy w ramach dofinansowania z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju we współpracy z naukowcami z Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej oraz z Politechniki Wrocławskiej.

Źródło zdjęć: Materiały własne Amargo oraz https://www.kompozyt-expo.pl/pl/

Zapisz się do newslettera Amargo

…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.

    *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

    [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

    Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.

    Kategoria: Życie firmy