Owocne spotkania podczas Targów KOMPOZYT-EXPO®

Przedstawiciele Amargo w dniach 28-29 września 2022 roku odwiedzili 11. edycję Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, które odbyły się w Krakowie. To jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi KOMPOZYT-EXPO® to doskonałe miejsce spotkań biznesowych, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny, który w tym roku obejmował swoim zakresem także wystąpienie Amargo. W ramach warsztatów eksperckich Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo, prezentował w panelu „Innowacje w branży” wykład pn. „Plastic, composite, hybrid. Selection of materials and technologies for the construction containers and industrial apparatus”. Przedstawiciele Amargo byli dostępni dla odwiedzających na wspólnym stoisku członków Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych.

Podczas Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® mogliśmy zaprezentować postępy projektu badawczo-rozwojowego w zakresie opracowania inteligentnej konstrukcji ciśnieniowego zbiornika  kompozytowego z dużą, uchylną dennicą, który realizujemy w ramach dofinansowania z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju we współpracy z naukowcami z Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej oraz z Politechniki Wrocławskiej.

Źródło zdjęć: Materiały własne Amargo oraz https://www.kompozyt-expo.pl/pl/

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytanie z zakresu zbiorników przemysłowych z tworzyw termoplastycznych, kompozytów lub konstrukcji hybrydowych, napisz do nas.


    Kategoria: Życie firmy