Zbiorniki procesowe z tworzywa wykonywane na specjalne zamówienie to gwarancja urządzenia w każdym calu dopasowanego do Twoich potrzeb!

Każdy zbiornik procesowy z płaszczem grzejnym chemii i substancji agresywnych oraz każdy inny – AMARGO kompleksowo zrealizuje temat zbiornika chemoodpornego!

Budowa każdego zbiornika chemoodpornego musi odbywać się w sposób bezpieczny i w stu procentach kontrolowany – i tak pracuje AMARGO! Nasze zbiorniki spełniają normy UE, są budowane zgodnie z zasadami DVS, poddawane testom szczelności. Nie wypuszczamy w świat żadnego zbiornika, którego nie jesteśmy w 100% pewni!

Bezawaryjne urządzenia chemoodporne klasy PREMIUM

Magazynowanie i „praca” chemikaliów w zakładzie generuje ogromną odpowiedzialność. Instalacja dozowania / mieszania musi być w pełni sprawna i spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. 

Na specjalistyczne konstrukcje składają się wysokiej jakości materiały, dopracowany, dokładny projekt oraz kunsztowne wykonanie przez wykwalifikowanych spawaczy. W AMARGO używamy tworzyw wysokiej gęstości, co sprawia, że charakteryzują się wysoką chemoodpornością, a nasi fachowcy to najlepsi spawacze w kraju, certyfikowani przez UDT.

AMARGO każdy produkt wykonuje na specjalne, indywidualne zamowienie – dobierając materiał, wszelkie detale, automatykę, rodzaj dna, izolacji, rozmieszczenie króćców pod konkretnego Użytkownika. Dzięki temu finalny produkt jest maksymalnie funkcjonalny.

Zbiorniki wyposażamy we wszelkie dogodności, aparaturę, mieszadła, sygnalizatory, zestawy pompowe oraz rurociągi.

Świadczymy także usługi naprawy, serwisu, modyfikacji istniejącej instalacji tworzywowej? AMARGO potrafi sprawnie usunąć każdą awarię w zakresie tworzyw sztucznych!

Zapraszamy do kontaktu:

Email: biuro@amargo.pl

Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl

Chcesz wiedzieć, jak AMARGO przyczynia się do ograniczenia degradacji środowiska? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego pokazu!