Dołącz do naszej społeczności!
Obserwuj nasze profile i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

Odnawiamy i rozszerzamy uprawnienia spawalnicze tworzyw UDT

Jako uprawniony przez Urząd Dozoru Technicznego producent zbiorników z tworzyw sztucznych dbamy o ciągłe doskonalenie swoich kompetencji. To dlatego w ostatnich dniach w Amargo zostało przeprowadzone odnowienie i rozszerzenie uprawnień spawalniczych tworzyw UDT na cały nieograniczony zakres, tj.:

 • polietylenu PE HD,
 • polipropylenu PP,
 • polichlorku vinylu PVC,
 • polifluorku vinylidenu PVDF,
 • fluorokopolimeru etylenowo-chlorotrifluoroetylenowego ECTFE (PVDF i ECTFE w wersji kaszerowanej przeznaczone do stosowania jako wykładzina chemoodporna).

W tym celu zakład Amargo odwiedził Inspektor UDT. Podczas wizyty wykonaliśmy próbki spawów, które po ocechowaniu przez Inspektora UDT trafią do laboratorium akredytowanego w celu zbadania jakości i wytrzymałości spawów oraz zgrzein według norm PN-EN.

Równolegle realizujemy zamówienie na cały liner chemoodporny (także z płyty kaszerowanej), który będzie kolejno pokryty warstwami żywicy. To bardzo ciekawa i ambitna realizacja poszerzająca zakres i kompetencje całej załogi Amargo, o której wkrótce napiszemy nieco więcej.

Zapraszamy do galerii zdjęć z działań związanych z odnowieniem i rozszerzeniem uprawnień spawalniczych tworzyw termoplastycznych

Przykładowe, zrealizowane próbki spawów tworzyw sztucznych

Kluczowe obszary naszej działalności

Zapisz się do newslettera Amargo

…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.

  *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

  [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

  Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

  Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.

  Kategoria: Życie firmy