Demonstrator – zbiornik kompozytowy Amargo na Wystawie Wodorowej

Dołącz do naszej społeczności!
Obserwuj nasze profile i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

Czy interesuje Cię tematyka związana z technologiami wodorowymi a na dodatek w najbliższych miesiącach będziesz w Poznaniu lub okolicach? Jeśli odpowiedź brzmi 2x TAK, to zarezerwuj czas i odwiedź Wystawę Wodorową, która została udostępniona na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorem jest Instytut Fizyki Molekularnej Polskiej Akademii Nauk.

Na zaproszenie Instytutu Amargo bierze udział w wystawie, gdzie swoje 5 minut ma nasz eksponat – demonstrator w postaci zbiornika kompozytowego.

Celem Wystawy Wodorowej jest budowanie pomostu pomiędzy nauką a społeczeństwem w kontekście roli wodoru w przemyśle i gospodarce oraz podniesienie świadomości jego znaczenia w „zielonej” i zrównoważonej przyszłości.

Wystawa jest udostępniona od 16 marca do 15 czerwca 2024 r. i stanowi element projektu pn. „Wodór – odpowiedź naukowców na wyzwania energetyczne, klimatyczne i środowiskowe” realizowanego przez Instytut w ramach programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki II”, finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (POPUL/SP/0387/2023/01).

Więcej szczegółów na temat wystawy pod adresem https://www.wodor.edu.pl/

Badania i rozwój

Ciśnieniowe, kompozytowe zbiorniki do magazynowania i transportu wodoru

Naszą misją jest wsparcie realizacji strategii wodorowej poprzez wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji zbiorników kompozytowych do zastosowania w układach wytwarzania, magazynowania i transportu wodoru wraz z uregulowaniem ścieżki formalnoprawnej.

Zapisz się do newslettera Amargo

…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.

    *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

    [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

    Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.