Dołącz do naszej społeczności!
Obserwuj nasze profile i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

Amargo Partnerem Programu ChemHR

Autorski Program Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego (PIPC), którego celem jest wspieranie rozwoju współpracy na linii nauka-biznes.

Z dumą informujemy, że Amargo zostało Partnerem ChemHR, autorskiego Programu Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego. Jego celem jest m.in. dostosowanie wiedzy i umiejętności przyszłych absolwentów do potrzeb rynku pracy i zdobycie przez nich doświadczenia zawodowego jeszcze w trakcie studiów. Wspiera także przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu najlepszych kandydatów na pracowników z grona studentów uczelni partnerskich.

Już 16 maja br. spotkamy się wraz z Organizatorami oraz przedstawicielami Uczelni Partnerskich oraz pozostałych firm partnerskich branży chemicznej na debacie, podczas której będziemy rozmawiać o usprawnieniu dialogu biznes-nauka, wskazaniu wzajemnych potrzeb i wykorzystaniu wspólnego potencjału.

Dzielenie się wiedzą stanowi fundament naszych działań. Potwierdzeniem jest stworzona Akademia Tank Education TAED, w ramach której realizujemy szkolenia, webinary oraz tworzymy bogatą bazę edukacyjną i strefę projektanta. Z naszej wiedzy korzystają już setki osób.

PRAKTYKI W AMARGO

Dołącz do naszego zespołu jako Praktykant / Stażysta w Działach Technologii i Logistyki!

 • Zdobądź wiedzę w zakresie kontroli i jakości produktu
 • Poznaj techniki obróbki materiałów z tworzyw sztucznych
 • Zyskaj doświadczenie w logistyce – zakupach surowców i towarów, gospodarce magazynowej, organizacji dostaw do odbiorców

Zapisz się do newslettera Amargo

…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.

  *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

  [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

  Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

  Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.

  Kategoria: Życie firmy