Amargo Partnerem Programu ChemHR

Autorski Program Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego (PIPC), którego celem jest wspieranie rozwoju współpracy na linii nauka-biznes.

Z dumą informujemy, że Amargo zostało Partnerem ChemHR, autorskiego Programu Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego. Jego celem jest m.in. dostosowanie wiedzy i umiejętności przyszłych absolwentów do potrzeb rynku pracy i zdobycie przez nich doświadczenia zawodowego jeszcze w trakcie studiów. Wspiera także przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu najlepszych kandydatów na pracowników z grona studentów uczelni partnerskich.

Już 16 maja br. spotkamy się wraz z Organizatorami oraz przedstawicielami Uczelni Partnerskich oraz pozostałych firm partnerskich branży chemicznej na debacie, podczas której będziemy rozmawiać o usprawnieniu dialogu biznes-nauka, wskazaniu wzajemnych potrzeb i wykorzystaniu wspólnego potencjału.

Dzielenie się wiedzą stanowi fundament naszych działań. Potwierdzeniem jest stworzona Akademia Tank Education TAED, w ramach której realizujemy szkolenia, webinary oraz tworzymy bogatą bazę edukacyjną i strefę projektanta. Z naszej wiedzy korzystają już setki osób.

PRAKTYKI W AMARGO

Dołącz do naszego zespołu jako Praktykant / Stażysta w Działach Technologii i Logistyki!

  • Zdobądź wiedzę w zakresie kontroli i jakości produktu
  • Poznaj techniki obróbki materiałów z tworzyw sztucznych
  • Zyskaj doświadczenie w logistyce – zakupach surowców i towarów, gospodarce magazynowej, organizacji dostaw do odbiorców
Kategoria: Życie firmy