Ruszamy z nowym cyklem filmów na kanale YouTube!

Zapraszamy projektantów instalacji, przedstawicieli zakładów produkcyjnych lub firm inżynieryjno-wykonawczych na nasz kanał YouTube Amargo – Akademia Tank Education TAED, nad którym ostatnio pracowaliśmy.

Poprzez nowy format treści będziemy wprowadzać w świat zbiorników, a dokładniej regulacji prawnych, optymalizacji kosztów w przedsiębiorstwach przemysłowych, ciekawych rozwiązań technologicznych oraz możliwościach i ograniczeniach tworzyw sztucznych.

Jeśli jesteś projektantem instalacji, reprezentujesz zakład produkcyjny lub firmę inżynieryjno-wykonawczą, trafiłeś w dobre miejsce.

Zastanawiasz się dlaczego? Naszą ideą jako producenta zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych jest dzielenie się wiedzą. Wiedzą, która ma inspirować do wdrażania efektywnych rozwiązań realizujących cele inwestycyjne. Wiedzą, która może wpłynąć na oszczędności, wzrost bezpieczeństwa i niezawodność w Twojej firmie. Na kanale będziemy mówić między innymi o regulacjach prawnych, optymalizacji kosztów, rozwiązaniach technologicznych oraz możliwościach i ograniczeniach tworzyw sztucznych.

Dotychczas dzieliliśmy się wiedzą z naszymi klientami poprzez różne formy komunikacji, między innymi szkolenia, webinary, webcasty, strefę projektanta czy bogatą bazę edukacyjną. Teraz przyszła pora na nowy format. Postanowiliśmy usystematyzować tę wiedzę i dzielić się nią w sposób cykliczny na naszym kanale YouTube.

Zachęcamy do oglądania odcinków, subskrybowania kanału i aktywnego dialogu w komentarzach. Do usłyszenia!

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli szukasz zbiornika wykonanego z odpornego tworzywa sztucznego wraz z instalacją towarzyszącą, zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci zmierzyć się przed wyzwaniami inwestycyjnymi.