Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo

Sprawdź nasz kanał na YouTube – Akademia Tank Education TAED
Korzystaj z wiedzy, którą się dzielimy i udostępniaj ją innym!

Zapraszamy projektantów instalacji, przedstawicieli zakładów produkcyjnych lub firm inżynieryjno-wykonawczych na nasz kanał YouTube Amargo – Akademia Tank Education TAED, nad którym ostatnio pracowaliśmy.

Poprzez nowy format treści będziemy wprowadzać w świat zbiorników, a dokładniej regulacji prawnych, optymalizacji kosztów w przedsiębiorstwach przemysłowych, ciekawych rozwiązań technologicznych oraz możliwościach i ograniczeniach tworzyw sztucznych.

Jeśli jesteś projektantem instalacji, reprezentujesz zakład produkcyjny lub firmę inżynieryjno-wykonawczą, trafiłeś w dobre miejsce! Zastanawiasz się dlaczego?

Naszą ideą jako producenta zbiorników i instalacji z tworzyw sztucznych jest dzielenie się wiedzą. Wiedzą, która ma inspirować do wdrażania efektywnych rozwiązań realizujących cele inwestycyjne. Wiedzą, która może wpłynąć na oszczędności, wzrost bezpieczeństwa i niezawodność w Twojej firmie. Na kanale będziemy mówić między innymi o regulacjach prawnych, optymalizacji kosztów, rozwiązaniach technologicznych oraz możliwościach i ograniczeniach tworzyw sztucznych.

Dotychczas dzieliliśmy się wiedzą z naszymi klientami poprzez różne formy komunikacji, między innymi szkolenia, webinary, webcasty, strefę projektanta czy bogatą bazę edukacyjną. Teraz przyszła pora na nowy format. Postanowiliśmy usystematyzować tę wiedzę i dzielić się nią w sposób cykliczny na naszym kanale YouTube.

Zachęcamy do oglądania odcinków, subskrybowania kanału i aktywnego dialogu w komentarzach. Do usłyszenia!

Zapisz się do newslettera Amargo

…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.

    *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

    [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

    Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.

    Kategoria: Baza wiedzy