Odwiedziliśmy JEC WORLD – największy i najważniejszy światowy pokaz (targi) poświęcony rynkowi kompozytów

To był niezwykły tydzień! Kilka ostatnich dni spędziliśmy na JEC WORLD – największym i najważniejszym światowym pokazie (targach) poświęconym rynkowi kompozytów, który odbył się 3-5 maja w Paryżu.

Dziękujemy i gratulujemy organizatorom wydarzenia, jesteśmy pod wrażeniem. I cóż, przy okazji mogliśmy zwiedzić Paryż!

Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo

Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo

W Amargo realizujemy ciekawe projekty badawczo-rozwojowe i pracujemy nad wdrażaniem nowych rozwiązań z zakresu zbiorników. Obecność na tego typu wydarzeniach pozwala nam być na bieżąco z trendami – w tym przypadku w dziedzinie konstrukcji kompozytowych.

Dobór komponentów, rozwiązań technicznych, nowych linii produkcyjnych, podzespołów, systemów oczujnikowania i pomiarów zbiorników w całym cyklu życia we współpracy ze światowymi liderami i uznanymi markami to potwierdzenie bezpieczeństwa działania i wysokiej jakości, w zgodzie z rozwijającą się branżą przemysłową.

Dzięki kompleksowej obsłudze w zakresie zbiorników przemysłowych (i nie tylko), przy nieprzerwanym rozwoju kompetencji całego zespołu – poza produkcją zbiorników z termoplastów (w tym technologią nawojową) możemy oferować swoim Klientom także zbiorniki kompozytowe (bezciśnieniowe oraz ciśnieniowe), w tym z chemoodpornym linerem.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytanie z zakresu zbiorników przemysłowych z tworzyw termoplastycznych, kompozytów lub konstrukcji hybrydowych, napisz do nas.