Dołącz do naszej społeczności!
Obserwuj nasze profile i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

To był niezwykły tydzień! Kilka ostatnich dni spędziliśmy na JEC WORLD – największym i najważniejszym światowym pokazie (targach) poświęconym rynkowi kompozytów, który odbył się 3-5 maja w Paryżu.

Dziękujemy i gratulujemy organizatorom wydarzenia, jesteśmy pod wrażeniem. I cóż, przy okazji mogliśmy zwiedzić Paryż!

Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo

Szczepan Gorbacz, Prezes Zarządu Amargo

W Amargo realizujemy ciekawe projekty badawczo-rozwojowe i pracujemy nad wdrażaniem nowych rozwiązań z zakresu zbiorników. Obecność na tego typu wydarzeniach pozwala nam być na bieżąco z trendami – w tym przypadku w dziedzinie konstrukcji kompozytowych.

Dobór komponentów, rozwiązań technicznych, nowych linii produkcyjnych, podzespołów, systemów oczujnikowania i pomiarów zbiorników w całym cyklu życia we współpracy ze światowymi liderami i uznanymi markami to potwierdzenie bezpieczeństwa działania i wysokiej jakości, w zgodzie z rozwijającą się branżą przemysłową.

Dzięki kompleksowej obsłudze w zakresie zbiorników przemysłowych (i nie tylko), przy nieprzerwanym rozwoju kompetencji całego zespołu – poza produkcją zbiorników z termoplastów (w tym technologią nawojową) możemy oferować swoim Klientom także zbiorniki kompozytowe (bezciśnieniowe oraz ciśnieniowe), w tym z chemoodpornym linerem.

Zapisz się do newslettera Amargo

…jeśli chcesz otrzymywać merytoryczne artykuły, studia przypadków, a także informacje nt. rozwiązań technicznych i wydarzeń branżowych.

    *Koniecznie sprawdź poprawność podanego adresu e-mail.

    [Pole wymagane] Zamawiając usługę bezpłatnego newslettera edukacyjnego jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

    Podając dane osobowe oraz klikając przycisk „zapisz się”, zamawiasz bezpłatną usługę newslettera, która świadczona jest zgodnie z Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodne na dostarczanie go na podany adres e-mail.

    Administratorem danych jest AMARGO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koprkach, ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: ado@amargo.pl. Dane podane w powyższym formularzu będę przetwarzane w celu świadczenia usługi wysyłki newslettera, a w przypadku danych fakultatywnych podstawą przetwarzania jest wyrażona zgoda. Wypisanie się z listy e-mailowej naszego newsletteru jest możliwe w każdym momencie. Posiadają Państwo określone prawa wobec przetwarzanych danych osobowych, tj. dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przenoszenia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak i wniesienia skargi do odpowiedniego organu (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przypadku wyrażonej zgody prawo do jej wycofania w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do spełnienia określonego celu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Polityce Prywatności.