Lodowiska syntetyczne – technologia dobrej zabawy

Nasze innowacyjne technologie umożliwiają montaż i funkcjonowanie lodowisk sztucznych bez konieczności budowy skomplikowanych i kosztownych instalacji, takich jak agregaty, systemy chłodnicze czy maszyny do utrzymania lodu.

Wejdź do świata AmargICE i poznaj korzyści płynące z zastosowania lodowisk syntetycznych

Sztuczne lodowiska całoroczne

AmargICE to zespół ekspertów, który pomoże Ci w doborze spersonalizowanego projektu lodowiska syntetycznego. Sprzedajemy zarówno podzespoły lodowisk oraz zapewniamy kompleksową dostawę i instalację „pod klucz”. Nasze wysokogatunkowe panele są gwarancją całorocznej zabawy, bez względu na aktualne warunki pogodowe. Oferowane przez nas lodowiska znajdują szerokie zastosowanie w zakresie rekreacji, sportu czy promocji rozmaitych wydarzeń zarówno zimą jak i latem. Z naszych usług korzystają zarówno samorządy, przedsiębiorstwa jak i osoby prywatne.

KORZYŚCI Z ZAKUPU LUB WYNAJMU LODOWISKA SYNTETYCZNEGO

  • potencjał zysku (prowadzenie lodowiska, jego wynajem, branding na bandach),
  • wykorzystanie do treningów np. hokeja przez cały rok,
  • brak sezonowości,
  • ok. 20-letnia żywotność paneli (odporność na UV itp.) ułatwiająca eksploatację,
  • bezproblemowe składowanie (po złożeniu całe lodowisko to kilka palet o wysokości ok. 1 m),
  • przeszkolenie ekipy montażowej w cenie,
  • personalizacja kształtu i wielkości tafli lodowiska oraz możliwość brandingu na bandach.

WYNAJEM LODOWISK
Za obsługę, serwis lodowiska oraz za wyposażenie odpowiada firma Piruet.

JAK ZBUDOWANE JEST LODOWISKO SYNTETYCZNE?

Panele do budowy całorocznych lodowisk sztucznych wytwarzamy z najnowszej generacji specjalistycznych tworzyw z grupy poliolefin o wysokim ciężarze molekularnym. Dzięki temu lodowiska mogą być rozkładane i montowane wielokrotnie.

Rozwiązanie oparte jest na użyciu syntetycznych paneli AmargICE PE 500 ze specjalnie modyfikowanego tworzywa wraz z systemem zamków ułatwiających szybki i sprawny montaż i demontaż.

Opracowana formuła nie wymaga aplikacji środka silikonowego, a jedynie spryskania roztworem zwiększającym ślizgalność i okresowego sprzątnięcia.

Tylko oryginalne panele lodowiska AmargICE o grubości 18 – 21 mm, jednorodne w całym przekroju, wraz ze sprawdzonym systemem połączeń, wyprodukowane metodą prasowania i obróbki technicznych tworzyw o dużej trwałości, na bardzo dokładnych obrabiarkach cyfrowych CNC gwarantują najwyższą jakość, najlepszą ślizgalność, minimalne koszty obsługi oraz pełne zadowolenie przyszłych użytkowników.

Lodowiska całoroczne Amargo budujemy z najnowszej generacji wysokogatunkowych syntetycznych paneli ze specjalnego tworzywa niewymagającego mrożenia. Oferujemy również wygodny system obróbki krawędzi tafli w postaci zamków ułatwiających szybką instalację i demontaż.

Syntetyczne panele lodu mogą być wykorzystywane o każdej porze roku i ułożone na każdym podłożu, a do ich instalacji nie trzeba specjalistycznych maszyn. Nasze instalacje można montować zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynków.

W ramach obsługi lodowisk syntetycznych sprzedajemy ich podzespoły, zapewniamy kompleksową dostawę i instalację „pod klucz”. Prowadzimy też wynajem (od kilku dni po miesiące), dzierżawę czy leasing kompletnych lodowisk. Z naszych usług korzystają zarówno samorządy, jak i przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne. O najwyższej jakości lodowisk całorocznych Amargo świadczy najdłuższa na rynku, trzyletnia gwarancja przy założeniu minimum ośmiu lat żywotności.

Zobacz, jak w niewiarygodnie krótkim czasie stworzyliśmy najdłuższe i największe lodowisko syntetyczne na świecie o powierzchni 1400 m2!

Panele do budowy lodowiska syntetycznego

Oferujemy panele typu „L” z polietylenu PE 500 do montażu na pióro i wpust całorocznego lodowiska sztucznego. Panele mają wymiary 1000 x 2000 mm i służą do budowy lodowiska syntetycznego o powierzchni od kilku do nawet kilku tysięcy m2. Waga paneli wynosi ok. 35 kg.

Bandy ochronne z tworzywa sztucznego do lodowiska, toru gokartowego

Oferujemy bandy ochronne z tworzywa sztucznego stanowiące barierę odgradzającą i zabezpieczającą obszar lodowiska, torów kartingowych, gokartowych, jak również torów pit bike’owych.

Prześlij zapytanie, a my powrócimy do Ciebie z odpowiedzią

Interesuje Cię zakup lub wynajem lodowiska sztucznego, a może potrzebujesz jedynie komponentów takich jak bandy czy płyty syntetyczne? Daj nam znać, zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.