Lodowiska syntetyczne – technologia dobrej zabawy

Nasze innowacyjne technologie umożliwiają montaż i funkcjonowanie lodowisk sztucznych bez konieczności budowy skomplikowanych i kosztownych instalacji, takich jak agregaty, systemy chłodnicze czy maszyny do utrzymania lodu.

Wejdź do świata AmargICE i poznaj korzyści płynące z zastosowania lodowisk syntetycznych

Sztuczne lodowiska całoroczne

AmargICE to zespół ekspertów, który pomoże Ci w doborze spersonalizowanego projektu lodowiska syntetycznego. Sprzedajemy zarówno podzespoły lodowisk oraz zapewniamy kompleksową dostawę i instalację „pod klucz”. Nasze wysokogatunkowe panele są gwarancją całorocznej zabawy, bez względu na aktualne warunki pogodowe. Oferowane przez nas lodowiska znajdują szerokie zastosowanie w zakresie rekreacji, sportu czy promocji rozmaitych wydarzeń zarówno zimą jak i latem. Z naszych usług korzystają zarówno samorządy, przedsiębiorstwa jak i osoby prywatne.

KORZYŚCI Z ZAKUPU LODOWISKA SYNTETYCZNEGO

  • potencjał zysku (prowadzenie lodowiska, jego wynajem, branding na bandach),
  • wykorzystanie do treningów np. hokeja przez cały rok,
  • brak sezonowości,
  • ok. 20-letnia żywotność paneli (odporność na UV itp.) ułatwiająca eksploatację,
  • bezproblemowe składowanie (po złożeniu całe lodowisko to kilka palet o wysokości ok. 1 m),
  • przeszkolenie ekipy montażowej w cenie,
  • personalizacja kształtu i wielkości tafli lodowiska oraz możliwość brandingu na bandach.

JAK ZBUDOWANE JEST LODOWISKO SYNTETYCZNE?

Panele do budowy całorocznych lodowisk sztucznych wytwarzamy z najnowszej generacji specjalistycznych tworzyw z grupy poliolefin o wysokim ciężarze molekularnym. Dzięki temu lodowiska mogą być rozkładane i montowane wielokrotnie.

Rozwiązanie oparte jest na użyciu syntetycznych paneli AmargICE PE 500 ze specjalnie modyfikowanego tworzywa wraz z systemem zamków ułatwiających szybki i sprawny montaż i demontaż.

Opracowana formuła nie wymaga aplikacji środka silikonowego, a jedynie spryskania roztworem zwiększającym ślizgalność i okresowego sprzątnięcia.

Tylko oryginalne panele lodowiska AmargICE o grubości 18 – 21 mm, jednorodne w całym przekroju, wraz ze sprawdzonym systemem połączeń, wyprodukowane metodą prasowania i obróbki technicznych tworzyw o dużej trwałości, na bardzo dokładnych obrabiarkach cyfrowych CNC gwarantują najwyższą jakość, najlepszą ślizgalność, minimalne koszty obsługi oraz pełne zadowolenie przyszłych użytkowników.

Lodowiska całoroczne Amargo budujemy z najnowszej generacji wysokogatunkowych syntetycznych paneli ze specjalnego tworzywa niewymagającego mrożenia. Oferujemy również wygodny system obróbki krawędzi tafli w postaci zamków ułatwiających szybką instalację i demontaż.

Syntetyczne panele lodu mogą być wykorzystywane o każdej porze roku i ułożone na każdym podłożu, a do ich instalacji nie trzeba specjalistycznych maszyn. Nasze instalacje można montować zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynków.

W ramach obsługi lodowisk syntetycznych sprzedajemy ich podzespoły, zapewniamy kompleksową dostawę i instalację „pod klucz”. Prowadzimy też wynajem (od kilku dni po miesiące), dzierżawę czy leasing kompletnych lodowisk. Z naszych usług korzystają zarówno samorządy, jak i przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne. O najwyższej jakości lodowisk całorocznych Amargo świadczy najdłuższa na rynku, trzyletnia gwarancja przy założeniu minimum ośmiu lat żywotności.

Zobacz, jak w niewiarygodnie krótkim czasie stworzyliśmy najdłuższe i największe lodowisko syntetyczne na świecie o powierzchni 1400 m2!

Panele do budowy lodowiska syntetycznego

Oferujemy panele typu „L” z polietylenu PE 500 do montażu na pióro i wpust całorocznego lodowiska sztucznego. Panele mają wymiary 1000 x 2000 mm i służą do budowy lodowiska syntetycznego o powierzchni od kilku do nawet kilku tysięcy m2. Waga paneli wynosi ok. 35 kg.

Bandy ochronne z tworzywa sztucznego do lodowiska, toru gokartowego

Oferujemy bandy ochronne z tworzywa sztucznego stanowiące barierę odgradzającą i zabezpieczającą obszar lodowiska, torów kartingowych, gokartowych, jak również torów pit bike’owych.

Prześlij zapytanie, a my powrócimy do Ciebie z odpowiedzią

Interesuje Cię zakup lub wynajem lodowiska sztucznego, a może potrzebujesz jedynie komponentów takich jak bandy czy płyty syntetyczne? Daj nam znać, zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.