Lodowiska syntetyczne

Lodowiska syntetyczne – technologia dobrej zabawy

Nasze innowacyjne technologie umożliwiają montaż i funkcjonowanie lodowisk sztucznych bez konieczności budowy skomplikowanych i kosztownych instalacji, takich jak agregaty, systemy chłodnicze czy maszyny do utrzymania lodu.

Wejdź do świata AmargICE i poznaj korzyści płynące z zastosowania lodowisk syntetycznych

Sztuczne lodowiska całoroczne

Lodowiska całoroczne Amargo budujemy z najnowszej generacji wysokogatunkowych syntetycznych paneli ze specjalnego tworzywa niewymagającego mrożenia. Oferujemy również wygodny system obróbki krawędzi tafli w postaci zamków ułatwiających szybką instalację i demontaż.

Syntetyczne panele lodu mogą być wykorzystywane o każdej porze roku i ułożone na każdym podłożu, a do ich instalacji nie trzeba specjalistycznych maszyn. Nasze instalacje można montować zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynków.

W ramach obsługi lodowisk syntetycznych sprzedajemy ich podzespoły, zapewniamy kompleksową dostawę i instalację „pod klucz”. Prowadzimy też wynajem (od kilku dni po miesiące), dzierżawę czy leasing kompletnych lodowisk. Z naszych usług korzystają zarówno samorządy, jak i przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne. O najwyższej jakości lodowisk całorocznych Amargo świadczy najdłuższa na rynku, trzyletnia gwarancja przy założeniu minimum ośmiu lat żywotności.

Zobacz, jak w niewiarygodnie krótkim czasie stworzyliśmy najdłuższe i największe lodowisko syntetyczne na świecie o powierzchni 1400 m2!