Zbiorniki UDT na media krytyczne – nietypowe kształty i rozmiary

Chemoodporne zbiorniki UDT na media krytyczne znajdują zastosowanie…

…we wszystkich gałęziach przemysłu.

Zbiorniki UDT na media krytyczne wyróżniają się najwyższą jakością oraz dostosowaniem do wymagających warunków pracy. Amargo specjalizuje się w budowaniu skomplikowanych, nietypowych zbiorników na substancje skrajnie niebezpieczne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że magazynowanie na przykład kwasów musi się odbywać w sposób w 100% niezawodny i bezpieczny. Wysoka jakość obróbki materiału, z którego wykonany jest zbiornik, zapewnia szczelność i bezawaryjność.

W AMARGO nie prowadzimy sprzedaży półkowej – każdy produkt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, czyli „szyty na miarę”. Wszystkie szczegóły dostosowujemy na podstawie danych i wizji lokalnej do konkretnego Użytkownika. Posiadamy własny nowoczesny, świetnie wyposażony park maszynowy, co umożliwia nam budowę nietypowych zbiorników.

Mamy wieloletnie doświadczenie w kwestii budowania, napraw oraz modernizacji zbiorników z tworzywa, dlatego służymy fachowym doradztwem popartym wiedzą i praktyką. Dzięki wnikliwej analizie warunków i możliwości Klienta jesteśmy w stanie dopasować najlepsze możliwe rozwiązanie.

Oferujemy nie tylko zbiorniki na media krytyczne, ale także elementy i oprzyrządowanie – mieszadła, króćce, kształtki i inne. Prowadzimy projekty od A do Z, łącznie z dokumentacją.

Najwyższą jakość naszych usług potwierdza Urząd Dozoru Technicznego.

Zbiornik magazynowy na media krytyczne – klasa PREMIUM, zakres cieczy, płynów, roztworów chemicznych, stężenia, temperatury

Możemy poprowadzić realizację kompleksowo – od etapu projektowania po uruchomienie instalacji. Świadczymy również usługi serwisowe, naprawcze i pomoc w utrzymaniu ruchu. Nasze mobilne ekipy jeżdżą ze wsparciem po całej Polsce (a nawet jeszcze dalej)!

Sprawdź, co AMARGO może zrobić dla Ciebie:

www.amargo.pl

Zapraszamy do przesyłania zapytań, wstępnych projektów, szkiców, zadawania pytań, niezobowiązujących wycen!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl