Zbiorniki procesowe mediów krytycznych – nietypowe kształty i rozmiary

Chemoodporne zbiorniki procesowe mediów krytycznych są wykorzystywane w tych przedsiębiorstwach, w których używane są substancje żrące i niebezpieczne. Ich magazynowanie wymaga bezawaryjnych, bezpiecznych zbiorników…

…dostosowanych do danego zakładu.

Zbiorniki procesowe mediów krytycznych to specjalizacja AMARGO! Zdajemy sobie sprawę z tego, że magazynowanie i praca agresywnych substancji musi się odbywać w sposób w 100% kontrolowany i bezpieczny. Wysoka jakość obróbki materiału, z którego wykonany jest zbiornik, zapewnia szczelność i bezawaryjność.

Amargo od kilkunastu lat dostarcza innowacyjne zbiorniki procesowe mediów krytycznych. Każdy produkt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, czyli „szyty na miarę”. Wszystkie szczegóły dostosowujemy do konkretnego Użytkownika. Posiadamy własny nowoczesny, świetnie wyposażony park maszynowy. Na bazie danych od Klienta (co musi przechować, jaką ilość, w jakim przedsiębiorstwie, jakie jest miejsce posadowienia i innych parametrów) oraz wizji lokalnej nasi specjaliści dobierają optymalne rozwiązanie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w kwestii budowania, napraw oraz modernizacji zbiorników z tworzywa, dlatego służymy profesjonalnym doradztwem popartym wiedzą i praktyką. Dzięki dokładnej analizie warunków i możliwości Klienta jesteśmy w stanie dopasować najlepszą ofertę.

Oferujemy nie tylko zbiorniki procesowe mediów krytycznych, ale także elementy i oprzyrządowanie – mieszadła, króćce, kształtki i inne. Prowadzimy projekty od A do Z, łącznie z dokumentacją.

Najwyższą jakość naszych usług potwierdza Urząd Dozoru Technicznego.

Zbiornik magazynowy na media krytyczne – klasa PREMIUM, zakres cieczy, płynów, roztworów chemicznych, stężenia, temperatury

Możemy poprowadzić realizację kompleksowo – od etapu projektowania po uruchomienie instalacji. Świadczymy również usługi serwisowe, naprawcze i pomoc w utrzymaniu ruchu. Nasze mobilne ekipy jeżdżą ze wsparciem po całej Polsce (a nawet jeszcze dalej)!

Sprawdź, co AMARGO może zrobić dla Ciebie:

www.amargo.pl

Zapraszamy do przesyłania zapytań, wstępnych projektów, szkiców, zadawania pytań, niezobowiązujących wycen!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl