Zbiorniki pośredniczące na chłodziwo z tworzywa – na indywidualne zamówienie

Zbiorniki pośredniczące na chłodziwo

Zbiorniki pośrednicząca na chłodziwo firmy Amargo są szyte na miarę dla wszystkich gałęzi przemysłu. Każdy zbiornik, jak i rozmaite jego elementy (wzmocnienia, króćce, pokrywy) są wytwarzane na specjalne zamówienie konkretnego Klienta. Zbiorniki mogą mieć dowolne wymiary i kształty, są dostosowywane do potrzeb i warunków użytkownika.

Produkujemy zbiorniki magazynowe (z podwójnym płaszczem, izolacją) oraz procesowe (w pełni wyposażone).

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy zakład jest inny i potrzebuje innych  cech i wyposażenia urządzenia, dlatego my mamy indywidualne podejście. Potrafimy dostosować zbiorniki do warunków, jakie panują w danej hali produkcyjnej i do istniejącej instalacji. Dzięki temu Użytkownik otrzymuje optymalne rozwiązanie.

Specjaliści AMARGO najpierw dokładnie analizują każde zapytanie, stawiają się na wizjach lokalnych – wszystko po to, aby móc zaproponować Państwu realnie najlepszy i najbardziej funkcjonalny projekt.

Amargo oferuje kompleksową obsługę – od etapu dobierania odpowiedniego rozwiązania, po montaż zbiornika i uruchomienie instalacji. Służymy profesjonalną pomocą w dopasowaniu wszystkich detali, elementów, przyłączy, automatyki.

Zapraszamy do zapoznania się z firmą AMARGO:

www.amargo.pl

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl

Zbiorniki na środek Mip, wyposażenie stacji CIP, przechowywanie kwaśnego środka myjącego