Zbiorniki na wodę pitną, przeciwpożarową, które wykorzystują niezagospodarowaną przestrzeń w Twoim budynku!

Zbiorniki na wodę AMARGO to bezpieczne i ekonomiczne magazynowanie wody!

Zbiorniki na wodę przeciwpożarową wykonujemy ze specjalnych paneli AMARGPanel. To wysokogatunkowy materiał, który nie utlenia się, nie odspaja, nie kruszy, nie dochodzi do erozji ścianki materiału, więc ryzyko zanieczyszczenia choćby drobinami ciał stałych medium – wody przeciwpożarowej – jest ograniczone do zera! W przypadku zbiorników stalowych ocynkowanych często dochodzi do zanieczyszczenia nawet opiłkami, drobinami ocynku – wówczas mikrodysze zamgławiające ulegają zapchaniu i jest konieczny specjalistyczny drogi serwis, np. w trudno dostępnych miejscach, jak choćby sceny teatrów, sufity wysokich sal kinowych, pomieszczenia biurowe itd.

Zbiorniki AmargTank to najlepsze przechowywanie wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi – posiadamy atesty Polskiego Zakładu Higieny. Dzięki temu, że stosowane materiały ograniczają rozwój i namnażanie bakterii (w tym m.in. bakterii z rodziny Legionella), zbiorniki zachowują wysokie standardy higieniczne, a koszty dezynfekcji są niskie.

Modułowa konstrukcja zbiorników pozwala na wniesienie przez każde drzwi prefabrykatów, dzięki czemu nie ma potrzeby wyburzania ścian, a przy okazji można zagospodarować nieużywane, małe lub skomplikowane pomieszczenie. Ponadto nasi fachowcy wykonują zbiorniki z dokładnością do 1 milimetra – to oznacza maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Budujemy zbiorniki na wodę dla szpitali, hospicjów, budynków użyteczności publicznej.

Potrzebujesz zbiornika na wodę? Jesteś projektantem i szukasz dostawcy o wieloletnim doświadczeniu i szerokich horyzontach?

Zadzwoń, napisz! Czekamy na Twój projekt!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

https://www.amargo.pl/pl/oferta/produkty/zbiorniki-na-wode

Zbiornik na wodę pitną z PE z atestem PZH, budowany na miejscu. Projektowanie, wykonanie, montaż

 

Zbiorniki wewnętrzne na wymiar z tworzywa, do nietypowych przestrzeni, miejsc trudnodostępnych, zbudowanie w ciasnym zaułku