Zbiorniki na odzysk ciepła – wysoka efektywność energetyczna odzysku, profesjonalny dobór zbiorników retencji ścieków, magazynowych, do rekuperacji, na odzysk ciepła ze ścieków, z natrysków, z wody popłucznej wody basenowej, dopasowanie pomp i innych elementów

Zbiorniki na odzysk ciepła umożliwiają powtórne wykorzystanie energii cieplnej. Ta metoda przynosi znaczne oszczędności w zakresie podgrzewania wody przy wykorzystaniu ciepła.

Zbiorniki na odzysk ciepła AMARGO szyje na miarę! Wykonujemy zbiorniki akumulacyjne / retencyjne / magazynowe / stanowiące układ rekuperacji / odzysku / wykorzystania ciepła do ogrzania ciepłej wody użytkowej / wstępnego podgrzania.  Nasze zbiorniki budujemy z wysokogatunkowych tworzyw odpornych na UV, wysokie temperatury i skrajne pH.

Każdy produkt w AMARGO wykonujemy na specjalne zamówienie na bazie wizji lokalnej. Dzięki temu Użytkownik otrzymuje najbardziej funkcjonalny produkt, zawsze idealnie dopasowany do jego  potrzeb.

Potrzebujesz więcej informacji na temat zbiorników z tworzywa na odzysk ciepła? Zapraszamy do AMARGO:

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl

https://www.amargo.pl/odzysk-ciepla-ze-sciekow-pomiary-temperatur-potwierdzenia-realizacji-zalozen-w-praktyce-innowacyjne-uklady-pod-wzgledem-ochrony-srodowiska-zmniejszenia-zapotrzebowania-na-cieplo-do-podgrzewu-c-w-u/

https://www.amargo.pl/zbiornik-na-odzysk-ciepla/