Zbiorniki magazynowe stacji CIP

Zbiorniki magazynowe stacji CIP pełnią niezwykle istotną rolę w działaniu całej instalacji. Stacje CIP stały się niezbędnym elementem wyposażenia

wszystkich zakładów przetwórstwa spożywczego. Wynika to z przepisów dotyczących zdrowia i jakości produktów wytwarzanych w takich przedsiębiorstwach.

Urządzenia przeznaczone do produkcji żywności i napojów muszą spełniać surowe standardy czystości. Czyszczenie takiego sprzętu musi odbywać się szybko i dokładnie. Stacje CIP umożliwiają skuteczne i precyzyjne mycie instalacji w przemyśle produkcyjnym. Ta metoda jest o tyle wygodna, że obiekt zostaje oczyszczony bez konieczności rozmontowywania go.

Zbiorniki stosowane w stacjach CIP muszą być odporne na środki używane do procesu dezynfekcji linii technologicznych, na przykład na kwaśne detergenty. Zbiorniki chemoodporne klasy PREMIUM nadają się do tego idealnie! Są szyte na miarę, dlatego można je zamontować w już istniejącej instalacji.

Amargo od wielu lat specjalizuje się w budowie skomplikowanych zbiorników z tworzyw sztucznych dla różnych gałęzi przemysłu.

Każdy zbiornik, jak i wszystkie jego elementy są wykonywane na specjalne zamówienie, dopasowane do potrzeb konkretnego Klienta. Zbiorniki mogą mieć dno wedle Państwa wymagań, mieć dowolne wymiary i kształty.

Zapraszamy do przesyłania zapytań, wątpliwości, projektów, zdjęć oraz do kontaktu telefonicznego. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepsze rozwiązanie!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl