Zbiorniki magazynowe na media skrajne

Przechowujesz w swoim zakładzie substancje agresywne? Zbiorniki magazynowe na media skrajne zapewnią ich bezpieczne przechowywanie!

Dlaczego warto zainwestować w zbiorniki magazynowe na media skrajne?

Ponieważ dobrej jakości zbiorniki charakteryzują się wysoką chemoodpornością, co oznacza, że mogą w tych zbiornikach być przechowywane takie substancje jak kwasy, ługi, podchloryn sodu, niebezpieczne wodorotlenki i inne substancje krytyczne. Ponadto zbiorniki tworzywowe można dostosować do warunków lokalowych, a odpowiednio eksploatowane i regularnie serwisowane mogą służyć na lata!

Dlaczego AMARGO?

Amargo od kilkunastu lat dostarcza indywidualne rozwiązania w zakresie aplikacji z tworzyw sztucznych, w tym zbiorników magazynowych na media trudne. Mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie i stale rozwijamy swoje kompetencje. Nasze zbiorniki szyjemy na miarę – to oznacza, że nie zdejmujemy gotowca z półki, tylko wytwarzamy na specjalne zamówienie pod wymagania i możliwości konkretnego Klienta. Dodatkowo AMARGO oferuje kompletne usługi – od pracy przy projekcie po uruchomienie instalacji. Jesteśmy wsparciem na każdym etapie realizacji.

Zbiornik magazynowy na media krytyczne – klasa PREMIUM, zakres cieczy, płynów, roztworów chemicznych, stężenia, temperatury

Najwyższą jakość naszych produktów potwierdzają atesty Urzędu Dozoru Technicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą AMARGO:

www.amargo.pl

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl