AMARGO proponuje najwyższej jakości zbiorniki magazynowe mediów żrących i niebezpiecznych. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego nie szczędzimy na materiałach i zaangażowaniu w pracę. Używamy najnowocześniejszych, precyzyjnych urządzeń, a nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści z certyfikatami …

Instytutu Spawalnictwa.

Posiadamy dopuszczenia Urzędu Dozoru Technicznego.

Zgrzewamy, spawamy, tniemy – po prostu rzeźbimy w tworzywie!

W naszych zbiornikach przechowywane są już takie substancje jak kwas solny, kwas siarkowy, kwas azotowy, mocznik, skrobia kationowa, glikol, nadmanganian potasu, ług sodowy i wiele, wiele innych.

Produkty AMARGO od lat znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu np. zbiorniki magazynowe i dozowania kwasu solnego w galwanizerniach, cynkowniach ogniowych, tace zabezpieczające stanowiska rozładunku cystern, zbiorniki do przechowywania środków dezynfekujących w przemyśle spożywczym. Wykonujemy również detale – elementy urządzeń, również z tworzywa. Dzięki specjalnym obrabiarkom cyfrowym jesteśmy w stanie wykonać bardzo precyzyjne cięcia, z dokładnością do 1 milimetra!

W sprawach technologii stawiamy na innowacyjność i doświadczenie, w sprawach polityki – na uczciwość. Prowadzimy pełną dokumentację, korzystamy z obliczeniowych programów komputerowych, sporządzamy protokoły. Wykonujemy kompleksowe prace: wizję lokalną, analizę potrzeb i warunków, produkcję, kompletację, wyposażenie, montaż, uruchomienie i oddanie do wieloletniego bezawaryjnego użytkowania 🙂
W naszej ofercie znajdą Państwo zbiorniki, instalacje, tace / wanny wychwytowe, wszystko wykonane z wysokogatunkowego, chemoodpornego tworzywa.

Zapraszamy do AMARGO!

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl