AMARGO jest wiodącym producentem zbiorników chemoodpornych klasy PREMIUM. Nie korodują, są odporne na promienie UV, nadają się do instalacji wewnątrz i na zewnątrz budynków. Najwyższej jakości materiał (PE, PP, PVDF, PCV) poddajemy specjalnej obróbce cyfrowej. Nasze produkty znajdują

zastosowanie w wielu branżach, m.in. spożywczej, dlatego że nadają się do przechowywania substancji wymagających. AMARGO posiada atest PZH do kontaktu z żywnością, a także dopuszczenia UDT. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi regulacjami prawnymi i normami.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy. Ich doświadczenie i wiedza wykorzystywane są przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, co w efekcie przekłada się na niezawodny produkt.

W AMARGO zbiorniki „szyjemy na miarę” – do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Rozpatrujemy możliwości, warunki i potrzeby w oparciu o wytyczne Klienta. Możemy wykonać zbiornik nawet bardzo dużych wymiarów. W zależności od medium, dobieramy odpowiednie tworzywo, ponieważ zawsze przedstawiamy optymalną ofertę w najlepszej cenie.

Zapraszamy do kontaktu, przesyłania zapytań, nawiązania współpracy:

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl