Zbiornik zapasu wody użytkowej – projekt, wykonanie, montaż

Kompleksowa realizacja projektu systemu zasobu wody użytkowej w zakładzie mięsnym. Zbiorniki zapasu wody użytkowej wykonujemy z wysokiej jakości tworzywa PP z elementów ścian, które następnie montujemy wewnątrz pomieszczenia na przygotowanym podłożu. 

Zbiorniki zapasu wody użytkowej, jak wszystkie produkty w AMARGO, wykonujemy na specjalne, indywidualne zamówienie, dlatego mamy możliwość dopasowania wszelkich detali do konkretnego Użytkownika. Nasze zbiorniki zapasu wody wykonujemy bądź w naszej hali produkcyjnej i dostarczamy w całości do Klienta, bądź budujemy na miejscu w przeznaczonej do tego przestrzeni. Innowacyjna technologia łączenia półproduktów sprawia, że nie jesteśmy ograniczeni małymi drzwiami, wąskimi przejściami, filarami wewnątrz pomieszczenia. 

Elastyczne podejście wykonawcy pozawala na budowę zbiornika idealnie dopasowanego!

Na potencjał naszego rozwiązania składa się wiele czynników: wiedza i profesjonalizm konsultantów, kreatywność i szerokie horyzonty konstruktorów, kunszt i precyzja spawaczy. A wszystko to poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy realizacji kilkuset niestandardowych projektów – zbiorników szytych na miarę. 

Zaprojektujemy zbiornik dopasowany do Twoich potrzeb, doradzimy w kwestii automatyki i systemów pomp, dobierzemy izolację, kompleksowo zrealizujemy temat zbiornika zapasu wody użytkowej. 

AMARGO®

www.amargo.pl

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl

Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl