Tworzywowy zbiornik z płaszczem grzewczym, zbiorniki według rysunków założeniowych, projekty na bazie wizji lokalnych, dobór armatury i oprzyrządowania, kompleksowa realizacja!

W ofercie AMARGO znajdują się zbiorniki procesowe, magazynowe, mieszalniki, układy dozowania chemii, zbiorniki cylindryczne i prostopadłościenne. Indywidualnie dobieramy wszystkie szczegóły – rodzaj dna, oprzyrządowanie, rodzaj izolacji. 

Nasi spawacze to certyfikowani przez UDT w zakresie łączenia tworzyw specjaliści. Działamy zgodnie z normami DVS na najlepszych maszynach. Jesteśmy ambitni i w pełni zaangażowani w każdy projekt!

Wiemy, że nasze zbiorniki muszą spełniać rygorystyczne wymagania jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Dlatego używamy tylko wysoko gatunkowego tworzywa, przeprowadzamy testy szczelności i pracujemy z najlepszymi fachowcami w kraju. Albo robimy coś na 150%, albo wcale!

Mamy doświadczenie w projektowaniu i budowie wielkogabarytowych zbiorników z systemem grzewczym, dlatego możemy podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych projektów i pomysłów. 

Zapraszamy do kontaktu, wysyłania zapytań, szkiców, rysunków, zdjęć:

Email: biuro@amargo.pl

Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl

https://www.amargo.pl/blog/zbiornik-procesowy-z-plaszczem-grzejnym/