Zbiornik tworzywowy na media skrajne, niebezpieczne

Zbiornik tworzywowy na media skrajne z certyfikacją UDT – z AMARGO wszystko masz na papierze!

Zbiornik tworzywowy na media skrajne jest dla Ciebie…

…jeżeli w  Twoim zakładzie używa się kwasów o różnym stężeniu, ługów i innych substancji żrących.

Zbiornik tworzywowy na media skrajne musi dawać pełne poczucie niezawodności i 100% bezpieczeństwa. Odporność takiego zbiornika na substancje agresywne wynika z użycia odpowiednich, wysokogatunkowych materiałów – PE, PP i innych tworzyw. Dzięki temu w zbiornikach mogą być przechowywane naprawdę „trudne” i wymagające substancje, takie jak na przykład stężone kwasy, perhydrol, soda kaustyczna i inne.

Firma Amargo już od ponad 12 lat dostarcza innowacyjne, chemoodporne zbiorniki na chemikalia i media skrajne. W Amargo wszystkie produkty „szyjemy na miarę” na indywidualne zamówienie. Każdy szczegół dostosowujemy do konkretnego Użytkownika. Klient przesyła nam wiadomość, co potrzebuje przechować, ile, w jakim zakładzie, na zewnątrz czy w środku pomieszczenia, temperaturę i inne parametry, i na podstawie tego nasi specjaliści dobierają najlepsze możliwe rozwiązanie.

Oferujemy fachowe doradztwo w doborze zbiornika. Dzięki dokładnej analizie potrzeb i warunków Klienta jesteśmy w stanie dopasować optymalną ofertę.

Oprócz samych zbiorników oferujemy detale – mieszadła, króćce, kształtki, wszelkie oprzyrządowanie. Prowadzimy projekty od A do Z, łącznie z dokumentacją.

Zbiornik magazynowy na media krytyczne – klasa PREMIUM, zakres cieczy, płynów, roztworów chemicznych, stężenia, temperatury

Proponujemy kompleksową opiekę nad realizacjami – od etapu projektowania do momentu uruchomienia instalacji. Świadczymy również usługi serwisowe, naprawcze i pomoc w utrzymaniu ruchu. Nasze mobilne ekipy jeżdżą ze wsparciem po całej Polsce (a nawet jeszcze dalej)!

Sprawdź, co AMARGO może zrobić dla Ciebie:

www.amargo.pl

Masz pytania? Pomysły? Projekty? Wątpliwości?

Zapraszamy do przesyłania zapytań, zadawania pytań, niezobowiązujących wycen!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl