Zbiornik tworzywowy na media krytyczne dla wszystkich gałęzi przemysłu

Chemoodporny zbiornik tworzywowy na media krytyczne znajdzie zastosowanie…

…wszędzie tam, gdzie używa się substancji agresywnych i niebezpiecznych.

Zbiornik tworzywowy na media krytyczne jest stworzony po to, aby zapewnić bezpieczeństwo w Twoim zakładzie! Wykonany z wysokogatunkowych materiałów zapewnia chemoodporność dopasowaną do Twoich potrzeb. Amargo poddaje tworzywo najwyższej jakości obróbce, dzięki czemu powstają bezawaryjne i niezawodne zbiorniki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że magazynowanie na przykład kwasów musi się odbywać w sposób całkowicie bezpieczny. Dlatego nigdy nie pozwalamy sobie na fuszerkę i dajemy gwarancje na nasze produkty.

W AMARGO każdy zbiornik tworzywowy na media krytyczne jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, czyli „szyty na miarę”. Wszystkie szczegóły dostosowujemy na podstawie informacji od Klienta i wizji lokalnej do konkretnego Użytkownika. Posiadamy własny nowoczesny, świetnie wyposażony park maszynowy, co umożliwia nam budowę nietypowych instalacji.

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkowaniu, naprawach oraz modernizacji zbiorników z tworzywa, dlatego służymy fachowym doradztwem popartym wiedzą i praktyką. Dzięki wnikliwej analizie warunków i potrzeb Klienta jesteśmy w stanie dopasować najlepsze możliwe rozwiązanie.

Oferujemy nie tylko zbiorniki tworzywowe, ale również elementy i oprzyrządowanie – mieszadła, króćce, kształtki i inne. Mamy pełen asortyment aplikacji z tworzywa.

Najwyższą jakość naszych usług potwierdza Urząd Dozoru Technicznego.

https://www.amargo.pl/zbiornik-magazynowy-na-media-krytyczne/

Oferujemy kompleksową realizację – od etapu projektowania po uruchomienie instalacji. Świadczymy również usługi serwisowe, naprawcze i pomoc w utrzymaniu ruchu. Nasi pracownicy to fachowcy z doświadczeniem, stale natomiast podnoszący swoje kwalifikacje. Nasze mobilne ekipy wyróżniają się szybkim czasem reakcji.

Sprawdź, co AMARGO może zrobić dla Ciebie:

www.amargo.pl

Przyjdź, zadzwoń, napisz! AMARGO z zaangażowaniem podchodzi do każdego projektu!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl