Zbiornik tworzywowy mediów krytycznych na specjalne zamówienie

Niekorodujacy zbiornik tworzywowy mediów krytycznych znajdzie zastosowanie…

…w każdym zakładzie przemysłowym

Zbiornik tworzywowy mediów krytycznych został stworzony po to, aby zapewnić bezpieczeństwo w Twoim przedsiębiorstwie! Wykonany z wysokogatunkowych materiałów zapewnia chemoodporność dopasowaną do Twoich potrzeb. Amargo poddaje tworzywo najwyższej jakości obróbce, dzięki czemu powstają zbiorniki, na które dajemy wieloletnie gwarancje. Zdajemy sobie sprawę z tego, że magazynowanie na przykład kwasów musi się odbywać w sposób całkowicie bezpieczny. Dlatego nigdy nie pozwalamy sobie na fuszerkę, cały czas się dokształcamy, szukamy nowych rozwiązań.
W AMARGO każdy zbiornik tworzywowy mediów krytycznych jest dostosowany do indywidualnych potrzeb – „uszyty na miarę”. Wszystkie szczegóły dostosowujemy na podstawie informacji od Klienta i wizji lokalnej do konkretnego Użytkownika. Posiadamy własny nowoczesny, świetnie wyposażony park maszynowy, co umożliwia nam budowę nietypowych instalacji.
Mamy wieloletnie doświadczenie w produkowaniu, naprawach oraz modernizacji zbiorników z tworzywa, dlatego służymy fachowym doradztwem popartym wiedzą i praktyką. Dzięki wnikliwej analizie warunków i potrzeb Klienta jesteśmy w stanie dopasować najlepsze możliwe rozwiązanie.
Oferujemy nie tylko zbiorniki tworzywowe, ale również elementy i oprzyrządowanie – mieszadła, króćce, kształtki i inne. Mamy pełen asortyment aplikacji z tworzywa.
Najwyższą jakość naszych usług potwierdza Urząd Dozoru Technicznego.
http://www.amargo.pl/blog/zbiornik-magazynowy-na-media-krytyczne/
Oferujemy kompleksową realizację – od etapu projektowania po uruchomienie instalacji. Mamy również specjalistów od serwisów, modernizacji i napraw – od detali po całe instalacje tworzywowe. Mamy szybki czas reakcji i działamy w całej Polsce.
Sprawdź, co AMARGO może zrobić dla Ciebie:
www.amargo.pl
Przyjdź, zadzwoń, napisz! AMARGO z zaangażowaniem podchodzi do każdego projektu!
AMARGO®
ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki
Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48
Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl