Zbiornik składany wewnętrzny z tworzywa retencyjny, zapasowy wody, z atestami, wykonanie bez potrzeby burzenia ścian, sprawny montaż, dobór całego oprzyrządowania i armatury – praca w klasie PREMIUM

Zbiornik składany wewnętrzny pozwala na wykorzystanie nieużytkowanych pomieszczeń, piwnic, miejsc trudno dostępnych. Modułowa konstrukcja zbiorników pozwala na przenoszenie prefabrykatów przez wąskie drzwi – tam, gdzie przeciśnie się człowiek, przecisną się elementy zbiornika!

Nasza kadra to wyselekcjonowana ekipa: wykwalifikowanych, doświadczonych spawaczy, inżynierów o otwartych umysłach, przyjaznych i elastycznych konsultantów. Dzięki naszym ludziom możemy zaproponować kompleksowość działań, kreatywne rozwiązania, sprawną komunikację – czyli oszczędność czasu, pieniędzy i energii.

Innowacyjna technologia pozwala na wniesienie półproduktów do małego pomieszczenia i zespawanie ich w zbiornik bez naruszania infrastruktury.

Z naszych rozwiązań korzystają szpitale, teatry, hospicja, budynki użyteczności publicznej, gospodarstwa rolne, przedsiębiorstwa właściwie w każdej gałęzi przemysłu. Wypróbowane metody obróbki, sprawdzona technologia i doświadczenie personelu – to wszystko składa się na klasę PREMIUM!

Jeżeli masz małe pomieszczenie, o skomplikowanym kształcie, jeżeli potrzebujesz zbiornika na wodę (demi, ppoż, pitną) – napisz, zadzwoń do AMARGO!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

https://www.amargo.pl/pl/oferta/produkty/zbiorniki-na-wode

https://www.instalator.pl/2016/12/modulowe-zbiorniki-wode-pitnappoz-klasy-premium-firmy-amargo/