Zbiornik na wodę pitną wykonany przez lidera obróbki tworzyw na Polskim rynku! Doświadczenie, wiedza, fachowe podejście, precyzyjne wykonanie – standardowo pracujemy w klasie PREMIUM!

Zbiornik na wodę pitną AMARGO – wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie do optymalnego magazynowania wody pitnej! Budujemy je na specjalne zamówienie wewnątrz pomieszczenia z dokładnością do 1 mm!

Zbiornik na wodę pitną AMARGO budujemy wewnątrz pomieszczenia ze specjalnie przygotowanych elementów – paneli, które później zgrzewamy. Jest to ważne w pokojach o nietypowych kształtach, specyficznych wnękach, gdzie perfekcyjne dopasowanie oznacza optymalne wykorzystanie warunków. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagospodarować nieużywane pomieszczenia, takie jak ciemne piwnice lub lokale, do których prowadzą wąskie drzwi lub klatki schodowe.

Każdorazowo działamy na podstawie wizji lokalnej, ponieważ tylko w taki sposób jesteśmy w stanie dobrać rozwiązanie idealne dla danego Użytkownika.

Dzięki naszym rozwiązaniom nie trzeba wyburzać ścian, aby wybudować zbiornik wewnątrz pomieszczenia. Sprawny i szybki montaż wymaga tylko krótkiego czasu wyłączenia instalacji z ruchu i niewielkie ograniczenia w korzystaniu z infrastruktury. Z racji małej masy zbiornika w (porównaniu do stali) nie ma konieczności dodatkowych wzmocnień podłoża, posadzki, podestu.

Zaproś nas do siebie! Masz już szkic / rysunek / zdjęcie? Prześlij na biuro@amargo.pl – a my usiądziemy, przemyślimy, przedyskutujemy i dobierzemy najlepszy zbiornik!

AMARGO:

Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

Na klasę PREMIUM ciężko zapracowaliśmy przy takich projektach:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLZgyudJz9H3SdT–HDaT9rBTnURkWPbVS

https://www.amargo.pl/zbiornik-retencyjny-wody-pitnej/

https://www.amargo.pl/zbiorniki-zapasu-wody-retencyjne-rezerwuary-zastosowanie-multipower-wzmacnianych-amargo-pp-zbiorniki-p-poz-pe-hd-pp/

Zbiorniki do magazynowania wody pitnej budowane na miejscu, dopasowane do kształtu pomieszczenia