Zbiornik na glikol chemoodporny wraz z izolacją i płaszczem zewnętrznym, dwupłaszczowy, cylindryczny

Zbiornik na glikol zaprojektowany i wykonany na specjalne zamówienie!

Zbiornik na glikol w układzie chłodzenia odgrywa kluczową rolę i musi być przechowywany w odpowiednich warunkach. Również płyn do odladzania – ważne, aby zachowywał cały czas stałą temperaturę. Dlatego Zbiornik izolowany termicznie HDPE lub PP AMARGO to najlepsze rozwiązanie dla Twojej instalacji!

Od wielu lat AMARGO projektuje, buduje i montuje różnorodne zbiorniki chemoodporne. Wszystkie mają wspólny mianownik – klasę PREMIUM, która jest u nas standardem. Zbiorniki AMARGO znalazły zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, ponieważ są przeznaczone do „pracy” i magazynowania mediów  „trudnych”, czyli na przykład żrących kwasów (zbiorniki chemoodporne), wody demineralizowanej (nie korodują), glikolu do celów odladzania płyty lotniska (zbiorniki izolowane).

W AMARGO uwielbiamy skomplikowane tematy! Dzięki własnemu, nowoczesnemu parkowi maszynowemu mamy właściwie nieograniczone możliwości rzeźbienia w tworzywie! Fundamentem naszej firmy są fachowcy z doświadczeniem, którzy mimo wieloletniej praktyki stale szkolą swój warsztat. Ich kwalifikacje potwierdza Urząd Dozoru Technicznego.

https://www.amargo.pl/zbiornik-z-tworzywa-plynu-odladzajacego/

Każde zapytanie analizujemy indywidualnie i szyjemy rozwiązania na miarę konkretnego zagadnienia. Nie używamy gotowców, nie proponujemy produktów zalegających na półkach – każdy zbiornik wytwarzamy dla konkretnego Klienta z konkretnym tematem. Dlatego oferty AMARGO to optymalne, najlepsze możliwe projekty w danym przypadku.

Materiał, z którego powstają zbiorniki, również dopasowujemy do możliwości i potrzeb Klienta. Jesteśmy elastyczni, jeżeli chodzi o kształt, wymiary, a nawet kolor! Tak samo jak rodzaj izolacji – w zależności od wielu parametrów, może to być pianka PUR lub wełna mineralna. Wykonujemy także wszystkie detale, elementy i oprzyrządowania. Oferujemy kompleksową obsługę – od projektowania, przez wykonanie, montaż i uruchomienie instalacji.

Przekonaj się, co to znaczy klasa PREMIUM!

www.amargo.pl

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

https://www.amargo.pl/zbiornik-izolowany-termicznie-hdpe/#more-10854