Klient:

Szanowni Państwo,

Jestem zainteresowany zakupem średniej wielkości zbiornika technologicznego do laboratorium do badań procesów chemicznego trawienia w kwasie solnym i azotowym metali.

Zbiornik musi być odporny na działanie tych kwasów w temperaturze pracy do 110 stC okresowo, normalnie 80stC. W związku z tym raczej powinien być to zbiornik z powłoką chemoodporną np. emaliowane, z włóknem szklanym etc., tworzywa raczej odpadają, ale mogę się mylić.

Interesują mnie zbiorniki technologiczne o pojemności 100-3000 litrów. Dolny spust, oraz płaszcz grzejny / chłodzący (podwójna ścianka do cyrkulacji wody). Temperatura pracy max 110 stC okresowo, normalnie do 80 stC.

Jeśli oferują Państwo także ich wyposażenie w mieszadła to również z mieszadłem.

AMARGO:

Amargo specjalizuje się w produkcji chemoodpornych zbiorników z tworzywa sztucznego. Materiał dopasowuje się do medium – stężenia kwasu, przeznaczenia, temperatury, w jakiej ma być poddawany. W tym wypadku proponujemy zbiornik wykonany w całości z wysokogatunkowego tworzywa, ponieważ podane temperatury są bardzo wysokie – dochodzą nawet do 110st.C! Powłoki chemoodporne przy tych wartościach na pewno nie zdadzą egzaminu.
Zbiornik o podanych wymiarach jest jak najbardziej możliwy do wykonania. Oferujemy również wyposażenie zbiorników, w tym również mieszadła.

Zbiorniki, które proponujemy, są „szyte na miarę”, także bez problemu wykonamy inne wymienione przez Państwa wytyczne.

Zbiorniki z tworzywa AMARGO
Zbiorniki chemoodporne AMARGO

Też potrzebujesz takiego zbiornika? Skontaktuj się z nami!
biuro@amargo.pl

+48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03