Zastosowanie zbiorników do produkcji czekolady – atestowane zbiorniki do przemysłu spożywczego

Zastosowanie zbiorników do produkcji czekolady i innych wyrobów spożywczych – szczelne, wysokogatunkowe zbiorniki z atestami PZH, wykonane u polskiego producenta

AMARGO jest wiodącym producentem zbiorników chemoodpornych klasy PREMIUM dedykowanych do przemysłu spożywczego. Nie korodują, są odporne na promienie UV, posiadają stosowne atesty, nadają się do instalacji wewnątrz i na zewnątrz budynków. Najwyższej jakości materiał (PE, PP, PVDF, PCV) poddajemy specjalnej obróbce cyfrowej, a także pod opiekę naszych profesjonalnych spawaczy. AMARGO posiada atest PZH do kontaktu z żywnością.

Nasza tajemnica tkwi w wykwalifikowanej, zgranej kadrze, najwyższej materiale wysokiej gęstości i własnym, nowoczesnym parku maszynowym. Nasze doświadczenie i wiedza wykorzystywane są przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, co w efekcie daje niezawodny produkt.

Zbiorniki AMARGO są „szyte na miarę” – do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie na podstawie zapytania konkretnego Klienta. Analizujemy możliwości, warunki i potrzeby w oparciu o wytyczne Użytkownika. Możemy wykonać zbiornik bardzo skomplikowany i nietypowych wymiarów. W zależności od medium, dobieramy odpowiednie tworzywo, ponieważ zawsze przedstawiamy optymalną ofertę w najlepszej cenie.

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

https://www.amargo.pl/zbiorniki-do-mleczarni-zbiorniki-chemoodporne-zbiorniki-dla-mleczarni-do-przechowywania-substancji-wymagajacych-zbiorniki-mleczarskie-zbiorniki-magazynowe-zbiorniki-procesowe-dopuszczenia-udt/

 

Zbiorniki do przemysłu spożywczego z atestami pzh
Zbiorniki dedykowane do przemysłu spożywczego