Zastosowanie dozowania perhydrolu – systemy oczyszczania powietrza, biofiltry, skrubery

Kompleksowa oferta – zastosowanie dozowania perhydrolu, oczyszczanie powietrza z niebezpiecznych oparów

W Twoim zakładzie używa się takiej substancji jak perhydrol? Wprowadź optymalne zastosowanie dozowania perhydrolu, zadbaj także o wysokiej jakości system oczyszczania powietrza.

Amargo zadba o instalacje dozowania perhydrolu, a także o system oczyszczania powietrza. Bezawaryjność i szczelność naszych zbiorników to STANDARD, bo wiemy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nasze zbiorniki, skrubery i biofiltry są wykonane z najwyższej jakości materiałów, wyposażone w najnowocześniejsze oprzyrządowanie, a wszystkie elementy są wykonane na specjalne zamówienie – dzięki temu instalacje są idealnie dopasowane do potrzeb użytkownika.

Perhydrol to roztwór 30% nadtlenku wodoru w wodzie, o właściwościach żrących. W AMARGO zdajemy sobie sprawę, z jakimi substancjami przychodzi Wam pracować, dlatego bezpieczeństwo i najwyższą jakość stawiamy na pierwszym miejscu. Zbiorniki, instalacje, wyposażenie z odpornego TWS / termoplastów HDPE RC PE100 – oferta AMARGO obejmuje tylko niezawodne produkty z wysokogatunkowych materiałów. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnią praktyką. W AMARGO produkujemy klasę PREMIUM, więc jesteśmy spokojni o jakość i wytrzymałość naszych zbiorników i możemy proponować wieloletnie gwarancje.

Proponujemy zbiorniki magazynowe wody utlenionej 35% technicznej, a także na wszelkie inne media trudne. Jesteśmy producentem, posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy, dlatego możemy stworzyć nawet bardzo nietypowy zbiornik.

Jeżeli szukasz wykonawcy całej instalacji z referencjami – dobrze trafiłeś!

Amargo działa kompleksowo – doradzimy, pomożemy, dobierzemy, wykonamy, dostarczymy i uruchomimy!

Kompletne doradztwo i wykonanie!
https://www.amargo.pl/blog/kierownik-techniki-i-technologii-zapytanie-z-realu-przyjazd-do-naszego-zakladu-celem-przedstawienia-koncepcji-instalacji-odprowadzenia-oparow-perhydrolu-z-maszyny-rozlewniczej-na-zewnatrz-budynku/

Oprócz produkcji i doboru zbiorników oraz instalacji, w swojej ofercie mamy serwis oraz naprawy już istniejących urządzeń. Jeżeli potrzebujesz remontu, przeglądu, modernizacji – przyjdź do nas! Amargo pracuje raz a dobrze!

Zapraszamy do Amargo!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

www.amargo.pl