Wykonanie i montaż na miejscu zbiornika z polipropylenu na wodę

Wykonanie i montaż na miejscu zbiornika z polipropylenu wewnątrz budynku – wchodzimy i spawamy!

Wykonanie i montaż na miejscu zbiornika z polipropylenu – to zadanie dla AMARGO!

Ostatnio Klient zapytał nas o wykonanie i montaż na miejscu zbiornika z polipropylenu. Zbiornik w założeniu ma mieć pojemność 10m3 i zostać zamontowany wewnątrz pomieszczenia. Użytkownik planuje zasilić go wodą z sieci, a cała instalacja to zestaw hydroforowy. Użytkownik proponuje przyspawać go do  instalacji, w grę wchodzi też zakrycie zbiornika z odpowietrzeniem. Zbiornik powinien być wyposażony w pływak, który spowoduje odcięcie poprzez elektrozawór wody uzupełniającej, lub króciec przystosowany do pływaka.

Amargo z radością odczytuje takie zapytania! Zbiorniki na wodę z polipropylenu to dla nas chleb powszedni. Wykonujemy zbiorniki na specjalne zamówienie – Klient dostarcza nam wytyczne, a my profesjonalnie i sprawnie wykonujemy projekt, służymy też doradztwem, na co pozwala nam doświadczenie i stale rozwijane kompetencje. Budujemy zbiorniki w całej Polsce, a nawet jeszcze dalej!

Jeżeli jest taka potrzeba – wykonamy również zbiornik na wodę „wymagającą”, na przykład wodę pitną. Nasze produkty posiadają stosowne atesty Polskiego Zakładu Higieny.

Masz podobny projekt? Potrzebujesz zbiornika i nie wiesz dokładnie, jakiego? Nie szkodzi!

A może przeciwnie, masz już szkice, projekty, rysunki? Prześlij je do nas – doradzimy, niezobowiązująco wycenimy!

Sprawdź nas – dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi jesteśmy w stanie dopasować zbiornik do skomplikowanych pomieszczeń lub do już istniejących instalacji:

https://www.amargo.pl/pasujemy-idealnie-zbiorniki-do-ograniczonych-przestrzeni-gabarytow-metrazy-co-do-centymetra-dopasowane-do-pomieszczenia-wcisniety-w-pomieszczenie-wykonywany-w-miejscu-zainstalowania/

Napisz, przyjedź, zadzwoń!

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl