Dla AMARGO ważna jest współpraca na ryku tworzyw sztucznych, szukanie nowych rozwiązań, budowanie relacji – chcemy się rozwijać razem z Wami!

Współpraca na rynku tworzyw sztucznych, nawiązywanie kontaktów i budowanie zdrowych relacji biznesowych to jedna z wielu aspiracji AMARGO!

Współpraca na rynku tworzyw sztucznych pomaga rozwijać nowe technologie, lepiej poznać świat tworzyw, wspiera działania proekologiczne i buduje rzeczywistość etycznej konkurencji.

AMARGO mając na uwadze uczciwe podejście do biznesu, a także ambicje stałego rozwoju, jak i warunki przyszłych pokoleń, chętnie nawiąże szeroko pojętą współpracę na rynku tworzyw sztucznych.

Zajmujemy się projektowaniem, doborem oraz produkcją zbiorników i aplikacji tworzyw termoplastycznych. Mamy własny, świetnie wyposażony, nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu mamy właściwie nieograniczone możliwości produkcyjne. Nasze szeregi zasilają certyfikowani fachowcy – od konsultanta po spawacza, nasze ekipy to po prostu profesjonaliści w swojej dziedzinie.

Korzystamy z najnowocześniejszych programów do obliczeń statyki, jesteśmy na bieżąco z ciekawostkami ze świata tworzyw. Szczegółowo analizujemy wszelkie badania i raporty w rynku tworzyw sztucznych, aby mieć dla Was zawsze aktualne informacje i propozycje zgodne z najnowszymi wytycznymi.

Współpracujemy z biurami projektowymi w zakresie budowy zbiorników chemoodpornych z tworzywa szytych na miarę. Można nas spotkać na najważniejszych imprezach branżowych, w których tworzywa sztuczne znajdują swoje zastosowanie.

Wspieramy działania proekologiczne, a nasze produkty nadają się do recyklingu. Jesteśmy również zwolennikami modyfikacji i dostosowywania do nowych warunków pracy istniejących zbiorników poprzez podarowanie im nowego życia, wykładając je wkładkami chemoodpornymi. Wspieramy inicjatywy budowania relacji rynku tworzyw sztucznych, idziemy krok w krok z nowościami rynku. To umożliwia nam wielopoziomowy zakres usług doradczych w dziedzinie budowania zbiorników, co nasi kontrahenci wykorzystują do zapewnienia w swoich zakładach bezpiecznego magazynowania substancji żrących.

I Ty skorzystaj z naszego doświadczenia!

Zostań naszym Partnerem, zainwestuj w bezpieczeństwo.

www.amargo.pl

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16
05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Email: biuro@amargo.pl
Tel: +48 22 758 88 27
+48 22 244 29 38
+48 22 201 24 03
Fax: +48 22 722 34 48

Adresy e-mail:
Dział handlowy: handel@amargo.pl
Dział produkcji i prefabrykacji: produkcja@amargo.pl
Logistyka i realizacja zamówień: logistyka@amargo.pl
Dział techniczny, product manager: produkty@amargo.pl

skomplikowane konstrukcje wysokiego ryzyka
zbiorniki chemoodporne dedykowane różnym gałęziom przemysłu
nowe technologie, nowości na rynku tworzyw sztucznych
szeroko pojęta współpraca w branży tworzyw sztucznych
zbiorniki chemoodporne z tworzywa
współpraca na rynku tworzyw sztucznych
współpraca na rynku tworzyw sztucznych
producent o szerokich horyzontach i możliwościach produkcyjnych podejmie współpracę przy skomplikowanych projektach i konstrukcjach wysokiego ryzyka
zbiornik tworzywowy prostopadłościenny
współpraca przy realizacji zbiorników na wodę